Muhtarlar; “MÜCADELEMİZ SAMANDAĞ İÇİN” « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

Muhtarlar; “MÜCADELEMİZ SAMANDAĞ İÇİN”

Bu haber 26 Ocak 2022 - 10:17 'de eklendi ve 203 kez görüntülendi.

Çiğdede Mahalle Muhtarı Nevzat Çınar, Yeni Mahalle Muhtarı Behcet Deniz, Tekebaşı Mahalle Muhtarı İsmail Özçelik ve Kapısuyu Mahalle Muhtarı Bayram Yüksel, Samandağ’ın içerisinde bulunduğu durumu paylaşmak ve konuya çözüm talebinde bulunmak için Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu bir ziyaret programı düzenlediler. 

Ziyaret katılan muhtarlar adına da konuşan Yeni Mahalle Muhtarı Behcet Deniz; “Üç muhtar arkadaşımla birlikte  ilçemizin içinde bulunduğu durumu Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile paylaşıp bu duruma el atması için Ankara’ya gittik. Beraber gittiğim arkadaşlarım beni sözcü olarak takdim etti.

Bende halkımızın birebir yaşadığı (aklınıza ne gelirse) her konu ve sorunu Genel Başkanımıza  anlattım.

Genel Başkan  SayınKılıçdaroğlu ve Yerel Yönetimlerden  sorumlu Seyyit Torun hepsini not edip duruma el atacaklarına dair söz verdiler.

Edindiğimiz intibağ olumlu; hep beraber bekleyip göreceğiz.

Bizi çok iyi karşılayan Sayın Kılıçdaroğluna, Milletvekillerimiz Sayın Serkan Topal ve Hüseyin Yayma’na, benimle birlikte Ankara’ya kadar gelip İlçemiz adına mücadele eden muhtar arkadaşlarım Nevzat Çınar, Bayram Yüksel ve İsmail Özçelik’e Samandağ’da kalıp bizim adımıza konuşabilirsiniz diyen ve destek veren muhtar arkadaşlarıma, bizimle birlikte CHP Genel Merkezine gidip destek veren Reyhanlı, Hassa ve Dörtyol muhtarlarına, ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı