MUHTAR DÜZEL’DEN BAŞKAN SAVAŞ’A TEŞEKKÜR « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

MUHTAR DÜZEL’DEN BAŞKAN SAVAŞ’A TEŞEKKÜR

Bu haber 22 Nisan 2022 - 17:00 'de eklendi ve 86 kez görüntülendi.

Mağaracık Mahallesi Muhtarı Nazım Düzel, Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (HATSU), ekiplerinin Mağaracık’ta gerçekleştirdikleri İçmesuyu ve Kanalizasyon İnşaatı’nda çalışmaları HBB Başkanı Savaş’a ve HATSU ekiplerine için teşekkür etti.

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), Samandağ Mağaracık İçmesuyu ve Kanalizasyon İnşaatı’nda çalışmalarını hızla sürdürdüğünü açıkladı.

Samandağ Mağaracık Mahallesi’nin atık su ve içme suyu altyapı ihtiyacını karşılamak için sözleşme bedeli 30 milyon 922 bin 292 TL olan projede çalışmaların aralıksız sürdüğüne vurgu yapan HATSU Genel Müdürlüğü, proje ile gayrisıhhi, sürekli arızalanıp su kayıplarına sebep olan şebekelerin yenileneceğini belirtti.

HATSU, Atık suların bertaraf edilmesi, içme suyu iletiminin sağlıklı şekilde sağlanması adına proje kapsamında 24.835 metre içme suyu, 39.236 metre kanalizasyon şebekesi ve 500 m3’lük içme suyu deposu yapılacağını açıkladı.

Çalışmaları yerinde inceleyen Mağaracık Mahalle Muhtarı Nazım Düzel, yapılan hizmetlerden dolayı Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve HATSU ekiplerine teşekkür etti.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı