MUHTAR DENİZ, 7/24 MESAİ YAPAN YUVARLAK VE DİBOĞLUNA TEŞEKKÜR ETTİ « Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

KURGU DEĞİL, GERÇEKLER

Eğitim, Genel, Sağlık, Yerel

MUHTAR DENİZ, 7/24 MESAİ YAPAN YUVARLAK VE DİBOĞLUNA TEŞEKKÜR ETTİ

Bu haber 15 Ağustos 2022 - 22:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İlçemiz Yeni Mahalle Muhtarı Behcet Deniz, Beklenen Karaçay barajı suyunun nihayet Samandağ havuzlarına ulaştığını müjdeledi.

Muhtar Deniz, göreve geldiğinden beri ilçemizin su sorununun çözümü için ilgili kurumlar (HATSU, DSİ) arasında mekik dokuduğunu hatırlatarak, “iki kurumun temsilcisini bir araya getirerek kimin ne sorumluluğu varsa yerine getirmesi için sizler adına yüksek sesle dile getirdim.

Bazen bazı muhtar arkadaşlarda bana eşlik etti.

Su sorununun çözümü için

Emeği geçen herkese, su sıkıntısı çektiğimiz dönemde Halkın susuz kalmasına gönlüm razı olmaz deyip kısıtlı suyu hakkaniyetle paylaştıran yıllarca hiç izin kullanmadan 7*24 mesai yapan Güzel insan Semir YUVARLAK ve Samandağ içme suyu Müdürü Murat DİBOĞLUNA, TEŞEKKÜR EDİYORUM.

İnşallah ishale hattında arıza oluşmaz ve artık, su sorunu tarih olur” dedi.

Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabıİç giyimMayoÇorapFantezi giyimİç çamaşır takımlarıSütyenGecelikPijama takımıGece elbisesiPlaj giyimGiyimBüyük bedenTesettürEtekTrenckottarz eşofman takımları bayanMontGömlekPantolonT-shirtSweatshirtKırmızı elbiselerCeket