MUHTAR ÇINAR’DAN MESLEKTAŞLARINA KUTLAMA - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

MUHTAR ÇINAR’DAN MESLEKTAŞLARINA KUTLAMA

Bu haber 18 Ekim 2019 - 8:43 'de eklendi ve 166 kez görüntülendi.

Çiğdede Mahallesi Muhtarı Nevzat Çınar’, mahallelinin hizmeti için açtığı ofisinde ziyaret ettik. Göreve geldiğinden bu yana neredeyse tavuğu komşuya kaçan vatandaşın bile sorununu çözmeye çalıştıklarını belirterek, projelerini hayata geçirmek istediğini dile getirdi.

Hasan Fatmaoğulları (Kuk) anısına Nuri Fatmaoğulları tarafından döşenen ofisinde bilgi veren Muhtar Çınar, yaklaşan muhtarlar gününe değinerek kutlama mesajı verdi.

Muhtar Çınar, “dеmоkrаsi zincirinin ilk halkasını oluşturan muhtarlık teşkilatı, yerel demokrasinin en eski örneğini temsil eden, devletimizin her noktadaki kurumsal temsilciliğidir. Muhtarlarımız, bulunduğu mahallede veya köyde devletimizin tüm kurumlarını temsil etmekte ve halkımızla devlet kurumları arasında köprü vazifesi görmektedir.

Günümüzde kendini yenileyen kurumların başında gelen muhtarlık, hem sevinçte hem de hüzünde halkının her zaman yanında ve hizmetindedir.

Hem milleti, hem devleti temsil gibi önemli bir görevi yürüten tüm mahalle ve köy muhtarlarımızın ′19 Ekim Muhtarlar Günü′nü kutluyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı