Muhtar Çınar; “HAKKINIZI ARAYIN” « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

Muhtar Çınar; “HAKKINIZI ARAYIN”

Bu haber 26 Ocak 2022 - 11:20 'de eklendi ve 552 kez görüntülendi.

İlçemizde yaşanan elektrik kesintileri vatandaşları çileden çıkartmaya devam ediyor. Kesintilerden kaynaklı özellikle elektronik eşyalarının hasar gördüğünü ifade eden vatandaşlar yaşanan bu sıkıntıları kimin çözeceği konusunda tereddütlü. İlçemizde faaliyet gösteren Çiğdede Mahalle Muhtarı Nevzat Çınar ise konu üzerine vatandaşları uyararak tüketiciyi koruma derneğine başvuruda bulunmaları gerektiğini belitti.

Konu üzerine yaptığı paylaşımda Muhtar Çınar; “Yaşanan kesintiler bütün ilçeyi felç etti. Maalesef hepimiz bu konuda mağdur olduk. Elektriğin bazen dengesiz gidiş gelişleri bazen de hiç gelmeyişi kullandığımız elektronik eşyalara ciddi derecede hasar vermekte. Bu anlamda vatandaşlarımızı bu konuda uyarmayı bir görev biliyorum. Bu konuda sorun yaşayan vatandaşlarımız 186’yı arayıp zarar tespit yaptırsın ve Tüketiciyi Koruma Derneğine başvuruda bulusun. Hakınızı aramaktan çekinmeyin.” İfadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı