MUHTAR CEBBUROĞLU, YİNE TEŞEKKÜR ETTİ « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

MUHTAR CEBBUROĞLU, YİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Bu haber 22 Mart 2022 - 16:04 'de eklendi ve 366 kez görüntülendi.

 

Samandağ Belediyesi Temizlik İşleri Daire personellerinin geçtiğimiz hafta sonu Cumhuriyet Mahallesinde sabah saatlerinde başlayan ve akşam saat 18.00’da biten temizlik çalışmaları Muhtarlar Derneği Başkanı ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Mahir Cebburoğlu tarafından takdirle karşılandı.

Gece gündüz Samandağ için çalışan personellere teşekkür ederek kendilerine yardım eden Muhtar Cebburoğlu,  Samandağ Belediye Başkanı Avukat Refik Eryılmaz ve Temizlik işleri Daire Müdürü Yılmaz Doğan’a da teşekkür etti.

Konu üzerine açıklamada bulunan Muhtar Cebburoğlu; “Cumhuriyet Mahallesindeki hizmetlerimiz hızla devam ediyor. Samandağ Belediyesi Temizlik İşleri ekiplerimiz geçtiğimiz hafta sonu sabah saatlerinde başlayıp saat 18.00’ya kadar çevre ve yol temizliği yaptılar.

Mahallemizdeki hizmetlerde aksaklık olmasın diye bize kim katkı sağlamışsa ona teşekkür etmeyi borç biliriz. Yapılan çalışmalarda bize destek olan Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz’a, Temizlik işleri Daire Müdürü Sayın Yılmaz Doğan’a teşekkürlerimi sunarım.” Dedi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı