MUHTAR CEBBUROĞLU, YENİ OFİSİNİN KURDELASINI KESTİ - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

MUHTAR CEBBUROĞLU, YENİ OFİSİNİN KURDELASINI KESTİ

Bu haber 06 Temmuz 2020 - 20:08 'de eklendi ve 463 kez görüntülendi.


Samandağ Muhtarlar Derneği ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Mahir Cebburoğlu geçtiğimiz haftosnu pazar günü İlçemiz Atatürk Caddesi Favvar Mevkii Tarsuslu Market karşısında bulunan yeni ofisinin açılış törenini gerçekleştirdi.
Yeni ofisinin üst katını İlçemiz muhtalarının da kullanabileceği Muhtarlar Derneği olarak kullanacağını belirten Muhtar Cebbur yeni ofisinin hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.
Açılış konuşmasını İlçe Kaymakamıoğlu Murat Kütük “Yeni yerinde başarılar diliyorum. Vatandaşlarımızın burayı bulması artık çok daha kolay olacak.
Muhtarlarımızın belli bir mekanının olması hizmetlerin daha etkin ve verimli bir şekilde kendilerine ulaşması açısından bu muhtarlık güzel bir örnek olacak. Cumhuriyet Mahallesi Muhtarlığı neresi dendiğinde herkes burayı gösterebilecek.
Diğer muhtarlarımız için de esnaflarsa ya işyerlerinde ya da esnaf değillerse bulunabilecekleri bir yerin muhakkak vatandaşlar tarafından bilinmesi gerekir. Vatandaşın muhtara ulaşması bu şekilde çok daha kolay olacak.
Muhtarımıza buradaki yapacağı hizmetlerde ve vatandaşa sunacağı hizmetlerde başarılar diliyorum. Hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.
Kaymakam Kütük’ün ardından konuşan Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Adnan Özkaya; “Muhtarlar halkla devlet arasındaki teması sağlayan en önemli temsilcilerimizdir.
Ben, muhtarlarımızın iyi günde, kötü günde devamlı halkımızın yanında olduğunu biliyorum. Bu vesileyle bu yeni dernek binasının özveriyle çalışan tüm muhtarlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. ”dedi.
Samandağ Muhtarlar Derneği Başkanı ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Mahir Cebburoğlu, isekonuşmasında; “Başta Cumhuriyet Mahallesi sakinleri olmak üzere açılışımıza katılan herkese hoş geldiniz diyorum. Sayın Cumhuriyet Mahallesi sakinleri beni 3 dönem rekor oyla seçtiğiniz için size minnettarım, iyi ki varsınız. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için size yakın bir muhtarlık bürosu açtım. Daha verimli, daha gelişmiş, daha konforlu bir büro açtım.
Bu büro benim değil tüm Cumhuriyet Mahallesinin bürosudur. Ayrıyeten üst katı Samandağ Muhtarların bürosu olarak açmış bulunmaktayım. Bu sıcakta beni dinlediğiniz için tüm Cumhuriyet Mahallesi sakinlerine ve Samandağ halkına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Atatürk’le kalın, hoşça kalın.” dedi.
Açılış törenine İlçe Kaymakamı Murat Kütük, Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Adnan Özkaya, CHP İlçe Başkanı Turgay Abacı, Ak Parti İlçe Başkanı Semir Özdemir, Bakkallar Odası Başkanı Necdet Arslan, Mahalle Muhtarları ve çok sayıda davetli katıldı.
Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı