MUHTAR CEBBUR, HBB TOPLANTISINDA İLÇE SORUNLARINI KONUŞTU « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

MUHTAR CEBBUR, HBB TOPLANTISINDA İLÇE SORUNLARINI KONUŞTU

Bu haber 25 Mart 2022 - 13:20 'de eklendi ve 285 kez görüntülendi.

Muhtarlar Derneği Başkanı ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Mahir Cebburoğlu, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın organize ettiği toplantıya katılım göstererek İlçemizin bütün sorunlarını dile getirdiğini ifade etti.

Konu üzerine yaptığı açıklamada Muhtar Cebburoğlu; “Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç Dr. Lütfü Savaş, İlimizin 15 ilçe temsilcisini davet ederek bir toplantı gerçekleştirdi. İlçemizi temsilen de biz davet edildik. Gerçekleştirilen toplantıda Samandağ’ın tüm eksiklerini bir bir talep ettim. İlçemizin ana artellerinin asfalt yapılacağının sözünü aldım. Bunun yanı sıra önümüzdeki yaz için su sıkıntısı çekmemek adına suyun güçlendirilmesini talep ettim.

Vatandaşlarımızın daha kaliteli ve ulaşımı kolay bir hizmet sunmak için yeni yapılan Samandağ Devlet Hastanesinin yolunun yapımının hızlandırılmasını istedim. Hizmet talebi dışında vatandaşlarımıza bir müjdemizin de olduğunu belirtmek isterim. Toplantıda EXPO 2022, 1 Nisan tarihinde başlayacağı bilgisini aldık. EXPO 2022’ye bütün Samandağ halkı davetlidir.” İfadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı