ÜST REKLAM

logo

reklam

MUHTAR ADAYI DENİZ; “POZİTİF DEĞİŞİM İÇİN ADAY OLDUM”


31 Mart yerel seçimlerde Yeni Mahalle Muhtar adayı olduğunu açıklayan ilçemizin sevilen ve sayılan esnaflarından Behcet Deniz, Yeni Mahalle’de pozitif değişim için aday olduğunu belirtti.

Deniz, konu üzerine yaptığı açıklamada “Değerli Yeni Mahalle halkının beni tercih edip muhtar olduğum takdirde öncelikle, mahallemdeki ihtiyaç sahiplerinin tespit edilip, sosyal yardımlardan yararlanması konusunda resmi makamlara gerekli girişimleri yapıp her zaman takipçisi olacağım. Mahallemizin alt ve üst yapı sorunlarını tespit ederek bunların giderilmesi konusunda yerel yöneticilerle her türlü diyalog ve iletişim içinde olup takipçisi olacağım. Mahallemde, birliği, beraberliği, dayanışmayı ve huzur ortamını sağlamak için kendim ve ihtiyar heyeti arkadaşlarımla birlikte üzerimize düşeni en iyi şekilde yapacağımızın sözünü veriyoruz. İsimleri aşağıda olan çok değerli ihtiyar heyeti arkadaşlarımı kamuoyuyla paylaşıyorum.

1- Remzi Baytar, 2- Özcan Dağ , 3- Samim Ökten, 4- Mehmet Ali Aslan, 5- Yılmaz Kurtdere (Karaali), 6- Eylem Abacı, 7- Murat Kar, 8- Ali Doğan.”ifadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

Share
161 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?