MÜDÜR MİÇOOĞULLARI, ÖĞRENCİLERİ UNUTMADI! | Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

MÜDÜR MİÇOOĞULLARI, ÖĞRENCİLERİ UNUTMADI!

Bu haber 14 Haziran 2019 - 8:17 'de eklendi ve 23 kez görüntülendi.

Müdür Miçoğulları’ndan, TYT ve AYT’ye girecek öğrencilere başarı mesajı…

Samandağ Yüksel Acun Anadolu Lisesi Müdürü Necdet Miçoğulları, hafta sonu gerçekleştirilecek sınav öncesinde öğrencilere çağrıda, ‘sınavdan bir gün önce sınav yerinizi görün, sınav günü en geç 09.00 da sınav yerinizde olun’ tavsiyesinde bulunarak tüm öğrencilere başarı diledi.

Cumartesi ve pazar günü sınava girecek öğrencilere seslenen Okul Müdürü Miçoğulları, “neslimizin ve milletimizin teminatı olan sevgili gençlerimizin, büyük bir azim ve çabayla hazırlandıkları ve hafta sonu girecekleri sınavlarda başarılı olacaklarına inancım tamdır. Siz gençlerimiz bizler için çok kıymetlisiniz. Her zaman yanınızda olan tüm sevenlerinizin bu süreçte de yanınızda olacağını asla unutmayın.

Sizi, hayatın yeni bir safhasına taşıyacak bu sınav elbette önemlidir. Ama bilin ki ruh ve beden sağlığından daha önemli değildir. Aldığınız sonuç ne olursa olsun, önünüzde uzun bir hayat var. Bu düşüncelerle sınava büyük bir azim ve özveriyle hazırlanan siz kıymetli öğrencilerimizin ve her zaman destekleriyle evlatlarının yanında olan ailelerin sınav heyecanını paylaşıyor, sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

afdah.info

voir films