Müdür Kapo’dan Zübeyde Hanım Ortaokuluna Ziyaret “BU SÜREÇTE SALGINI KAFANIZDAN ATIN” - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

Müdür Kapo’dan Zübeyde Hanım Ortaokuluna Ziyaret “BU SÜREÇTE SALGINI KAFANIZDAN ATIN”

Bu haber 20 Nisan 2021 - 10:36 'de eklendi ve 199 kez görüntülendi.

Samandağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi Kapo, İlçemizde faaliyet gösteren Zübeyde Hanım Ortaokuluna bir ziyaret düzenleyerek Haziran ayında Liselere Giriş Sınavına girecek olan sekizinci sınıf öğrencilerinin çalışmalarını yerinde inceledi.

Öğrencilere sınav için başarı dileyen Müdür Kapo; “Koronavirüs salgını Liselere Geçiş Sınavı’na girecek 8. sınıf öğrencilerinin kaygı düzeyini artırdı ama ben inanıyorum ki öğrencilerimiz hayallerindeki okula girmek için veya hayallerindeki mesleği icra etmek için ellerinden gelen bütün çabayı göstereceklerdir. Bu yıl pandemiden kaynaklı öğrencilerimizin sınava kendi okullarında girecek olmaları onları bir nebze olsun rahatlatabilir ancak onlar için asıl önemli olan hiçbbir şekilde motivasyonlarını bozmamalarıdır. Koşullar ne olursa olsun hiçbir şey hayallerinin önünde bir engel teşkil etmemelidir. Ben Milli Eğitim Müdürü olarak öğrencilerimizin başarı için elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım.

Velilerimiz kadar bizde öğrencilerimizi başarılı ve yüksek yerlerde görmek isteriz. Ben yaşadığımız bu süreçte öğrencilerimizin umutsuzluğa kapılmamalarını umuyor ve sınava girecekeleri zaman Salgını akıllarından atmalarını diliyorum. Ancak bu şekilde sınavlarına daha iyi bir şekilde konsatre olabilir ve verimli bir sınav atlatabilirler.

Ben Milli Eğitim Müdürü olarak başta İlçemizde sınava girecek LGS öğrencilerine ve tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

Öğrencilere verdiği destekten ötürü Müdür Kapo’ya teşekkür eden Zübeyde Hanım Ortaokulu Müdürü Hakan Emek; “Samandağ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hilmi Kapo okulumuzu ziyaret ettiler. Çalışmalarımzı yerinde inceleyerek öğrencilerimize başarılar dilediler. Ziyaretlerinden ve ilgilerinden dolayı Sayın Müdürümüze teşekkür ederiz.” İfadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı