ÜST REKLAM

logo

reklam

‘’MÜCADELE YENİ BAŞLIYOR’’


Gazetemize Mustafa Filiz’den destek ziyareti. Kısa bir süre önce gazetemizde evinin yıkımıyla ilgili haber yazdıran Mustafa amca, Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Ümit Sağaltıcı’ya, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in yaptığı suç duyurusu ile ilgili destek ziyaretinde bulundu.

Pazar yerinin yeni adresinde bulunan evinin yıkım haberini yazdığımız Filiz, “Mücadele Yeni Başlıyor’’ dedi.

Filiz ziyaretinde; “Samandağ Belediye Başkanı sadece merkezin başkan değildir. Sayın Belediye başkanı biz, sizi kardeşleri birbirine düşürün, ayrım yapın diye seçmedik.

Sayın Nehir; sizin hakkınızda bir eleştiri, bir görüş varsa teşekkür edip kendinize çeki düzen vermelisiniz. Ayrıca Belediye de yetkili olan herkes kendisine çeki düzen vermelidir. Siz belediye ekipleri olarak, CHP’yi karalamaya hakkınız yoktur. Basın eleştiri yapabilir ve siz bu eleştirilerden sonra oturup bir düşünmelisiniz, Sayın Başkan. Son olarak size bir kaç soru yöneltmek isterim; Amacınız Samandağ Ayna Gazetesini kapatmak mı yoksa ekonomik olarak çökertmek mi? Ayrıca bu yaptıklarınız, sosyal demokrat yapıya aykırı değil mi? Ne sanıyorsunuz siz böyle yapınca bu halk susacak mı? Mücadele daha yeni başlıyor”dedi.

Ümit Sağaltıcı

 

 

Share
771 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?