MOLOZ VE HAFRİYATA GEÇİT YOK  - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

MOLOZ VE HAFRİYATA GEÇİT YOK 

Bu haber 28 Eylül 2018 - 8:18 'de eklendi ve 114 kez görüntülendi.

Hatay halkının temiz ve sağlıklı bir kentte yaşamını sürdürmesi için yoğun çaba harcayan Hatay Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda il genelinde gerçekleştirdiği denetimlere devam ediyor.

HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın insan ve çevre sağlığını ön planda tutan, çevre hassasiyeti doğrultusunda çalışmalarını yürüten HBB Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri, kentin muhtelif yerlerinde kaçak yollarla dökülen molozlara ve hafriyat yıkıntılarına karşı aldığı tedbirleri yoğunlaştırdı. Son olarak Yeni Sanayi Sitesi Asi Nehri yatağına kaçak olarak dökülen moloz yığınlarını temizleyen ekipler, bölgeye uyarı tabelaları yerleştirdi.

Uyarılara Uymayanlara Cezai İşlem Uygulanacak

Gerekli izinlerin alınmayarak, halk sağlığını tehdit edecek şekillerde kamuya açık alanlara kaçak yollarla moloz ve hafriyat döken kişi ve kişilere karşı gerekli önlemleri arttırarak alan HBB ekipleri, vatandaşın sağlığını tehlikeye atacak ve doğaya zarar verecek hiçbir uygulamaya müsaade etmeyeceklerini ve uyarılara uymayan kişi ile şirketlere cezai işlem uygulanacağının altını çizdi.

Haber Merkezi