MODALİGHT GÖZ KAMAŞTIRDI | Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

MODALİGHT GÖZ KAMAŞTIRDI

Bu haber 24 Haziran 2019 - 11:42 'de eklendi ve 105 kez görüntülendi.

İlçemiz Atatürk Mahallesi Muammer Aksoy Caddesinde faaliyet gösteren Modalight (Karaali Mühendislik) yenilenen iş yerinde, göz kamaştırıcı bir açılış gerçekleştirdi. Modalight işletme kurucuları Elektrik Mühendisi Onur Karaali ve Sait Karaali gerçekleştirdikleri açılışta katılan herkesi selamlayarak teşekkür ettiler.

ATSO Başkanı Hikmet Çinçin kurdele kesimi öncesinde bir konuşma gerçekleştirdi. Çinçin konuşmasında; “Modalight Kurucuları Onur Karaali ve Sait Karaali’nin gerçekleştirdikleri açılışın hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Onları yürekten kutluyoruz. Açılışlarını gerçekleştireceğiz ancak bunun sonrasında ise esnaf kardeşlerimizi desteklemek için gelip alışveriş yapmak lazım. Hepinize saygılar sunar başarılar dilerim” ifadelerine yer verdi.

Modalight ailesi adına konuşan Onur Karaali; “Samandağ halkına katılımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Değerli başkanımız Hikmet Çinçin’e, Zeki Berber’e, STK üyelerine ve basın mensuplarına katılımlarından dolayı çok teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.

Geçtiğimiz hafta sonu cumartesi günü saat 14.00’da gerçekleştirilen açılışa ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, AK Parti Meclis Üyesi Zeki Berber, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Refik GümüşoğluHAGİAD Başkanı Yusuf Kavak, Terziler Odası Başkanı Cuma Sahillioğulları, ATSO Genel Sekreteri Ali Mullaoğlu, ATSO Yönetim Kurulu üyesi Serdal Şahutoğlu, TOBB Genç Girişimciler Başkanı Ali Dablan, Sivil Toplum Kuruluşları ve çok vatandaş katılım gösterdi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı

afdah.info

voir films