MKÜ ÖĞRENCİLERİNDEN, MİNİKLERE ANLAMLI ETKİNLİK - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

MKÜ ÖĞRENCİLERİNDEN, MİNİKLERE ANLAMLI ETKİNLİK

Bu haber 21 Aralık 2018 - 8:45 'de eklendi ve 607 kez görüntülendi.

Sutaşı Hacı Hasibe Hüzmeli İlkokul Öğrencilerin Mutluluğu Gözlerinden Okundu…

Mustafa Kemal Üniversitesi Kültür ve Edebiyat Topluluğu öğrencileri, Sutaşı Hacı Hasibe Hüzmeli İlköğretim okulunu ziyaret ederek öğrencilere masal ve hikâye okuyarak okul bahçesinde öğrencilerle dans ettiler. Kültür ve Edebiyat Topluluğu öğrencilerinin hazırlamış olduğu etkinlik minik öğrencileri oldukça mutlu etti.

Konu üzerine Mustafa Kemal Üniversitesi Kültür ve Edebiyat Topluluğu Danışmanı Doç. Dr. Esra Doğru Hüzmeli gazetemize konuştu.

Doç. Dr. Hüzmeli;  “Mustafa Kemal Üniversitesi Kültür ve Edebiyat Topluluğu olarak ilkokul öğrencilerine renkli ve eğlenceli bir etkinlik gerçekleştirmek istedik.  Öğrencilerimiz hazırlamış oldukları masal, hikaye ve müzik gösterilerini miniklere sundular. Minik öğrencilerin yüzündeki mutluluk ve heyecan görülmeye değer. Düzenlemiş olduğumuz etkinlik sadece masal ve hikaye anlatımıyla sınırlı değil. Hep beraber okul bahçesine çıkarak çocukların yüzlerine renkli boyalarla resimler çizerek eğlenceli bir şekilde dans ettik. Bu etkinliği düzenlememizdeki amacımız hem Mustafa Kemal Üniversitesi Kültür ve Edebiyat Topluluğu öğrencilerinin sosyal ve kültürel aktivitelerini geliştirmek hem de minik öğrencilerimizin güzel yüzlerini güldürmekti. Çocukları biraz olsun mutlu ettiysek ne mutlu bize.” Dedi.

Doç. Dr. Esra Doğru Hüzmeli’nin konuşmasının ardından Sutaşı Hacı Hasibe Hüzmeli İlkokulu Müdürü Mehmet Miçooğulları konu üzerine duygu ve düşüncelerini bizimle paylaştı.

Müdür Miçooğulları; “MKÜ öğrencilerinin hazırlamış oldukları bu etkinlikten dolayı hem öğrencilere hem de Doç. Esra Doğru Hüzmeli’ye çok teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizi çok mutlu ettiler. Onlarla birlikte biz de çok eğlendik. Çocuklarımızı mutlu eden bu tertemiz gençlerimize teşekkür eder çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Haber: Ümir Dadük Sağaltıcı – Foto: Aslı Sağaltıcı