ÜST REKLAM

logo

reklam

MİNİK YÜREKLERDEN ANLAMLI ZİYARET

İlçemizde faaliyet gösteren Küçük Dahiler Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nin minikleri kreş müdürü Selvin Suadiye ve okul öncesi öğretmeni Şiraz Elataş ile birlikte 3 Aralık Dünya Engelliler Günü sebebiyle Gökkuşağı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ettiler.

Rehabilitasyon merkezini gezen çocuklar oradaki arkadaşları ile tanışıp birlikte zaman geçirdiler. Öncelikle çocuklar, bildikleri şarkıları öğretmenleri eşliğinde söyleyip ardından açılan müziklere eşlik ederek eğlenceli vakit geçirdiler. Çocuklara kek ve meyve suyu ikramında bulundular.

Gökkuşağı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi yetkilisi Mehmet Ali Akpınar miniklerin bu ziyaretinden çok mutluluk duyduklarını ve bu ziyaretin tekrar yapılmasını istediklerini belirttiler. Kreş Müdürü Selvin Suadiye ve okul öncesi öğretmeni Şiraz Elataş, bu etkinlikten çok mutluluk duyduğunu ve ilgilerinden dolayı çok teşekkür ettiğini ve son olarak 3 Aralık Dünya Engeliler Günü toplumsal farkındalığı güçlendirmek, herkesin eşit olduğunu duyurmak amacıyla düzenlenen bu anlamlı günde her sağlıklı insanın bir engelli adayı olduğu vurgusu tekrarlandı.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı  

Share
117 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+8 = ?