“MİNİK KALPLERİMİZİN SAĞLIKLI YETİŞMELERİ İÇİN ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPACAĞIZ” « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

“MİNİK KALPLERİMİZİN SAĞLIKLI YETİŞMELERİ İÇİN ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPACAĞIZ”

Bu haber 22 Nisan 2022 - 17:43 'de eklendi ve 186 kez görüntülendi.
  1. Yıl Samandağ Hastanesi, 23 Nisan Etkinlikleri Kapsamında Çocuklarla Biraraya Geldi

 

İlçemizde faaliyet gösteren Özel 100. Yıl Samandağ Hastanesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında ilk ve ortaokul öğrencileriyle bir araya geliyor.

Konu üzerine hastane yönetimi tarafından yapılan açıklamada, “Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin bayramını kutlamak ve onların sevincine ortak olmak için ziyaretler gerçekleştirdik. Gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretler kapsamında hastanemiz doktorlarından Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları doktorlarından Uzm. Dr. Ünal Paltacı, Uzm. Dr. Fahrettin Erdoğan,  Psikolog ve Aile Danışmanı Gülfidan Yılmaz ve Personel Şefi Derya Mahir ile Sıdıka-Bedia Kara İlköğretim Okulu, Tekebaşı Ortaokulu ve Samandağ Ortaokulu öğrencileriyle buluştuk. Öğrencilerle hem eğlendik hem de sağlık alanında bilgilendirmelerde bulunduk” ifadelerine yer verdi.

 

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları doktorlarından Uzm. Dr. Ünal Paltacı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “18-23 Nisan etkinliklerimiz kapsamında Sıdıka-Bedia Kara İlköğretim Okulu, Tekebaşı Ortaokulu ve Samandağ Ortaokulu mensubu pırıl pırıl öğrencilerimizle bir araya gelerek hem bilgilendik hem de eğlendik. Mutlu ve özgür bir dünya en çok onların hakkı. Geleceğimizin teminatı minik kalplerin sağlıklı bireyler olarak yetişmeleri için 100. Yıl Sağlık Grubu ailesi olarak üzerimize düşeni yapacağız. ” dedi.

  1. Yıl Samandağ Hastane yönetimi, çocuk sağlığı ve gelişimini önemsediklerini, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında 18-23 Nisan tarihleri arasında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları polikliniği muayenelerinde %50 indirim uygulandığını hatırlattı.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı