ÜST REKLAM

logo

reklam

MİNİK ELLER, BÜYÜK İŞLER YAPTI

Geri Dönüşüm Defilesi Gerçekleştirdiler…


Akdeniz İlkokulu anasınıfı öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenli ve Çocuk Bayramı dolayısıyla anlamlı bir etkinliğe imza attılar. Çevreye duyarlı bir nesil yetişmesi için çalıştıklarını belirten anasınıfı öğretmeni Derya Şahinoğulları, velilerin de yardımıyla geri dönüşüm defilesi gerçekleştirdiklerini belirtti.

Atık pil toplama çevre temizliği geri dönüşüm gibi konularda duyarlılığı arttırmak için hazırlanan tasarımlar seyirciler tarafından oldukça beğenildi.

Konu üzerine gazetemiz haber merkezine açıklamada bulunan Anasınıfı Öğretmeni Derya Şahinoğulları; “Minik eller büyük işler adlı etkinlik projemizin geri dönüşüm defilesini gerçekleştirdik. Velilerimizin de yardımıyla hazırlanan kıyafetler büyük ilgi gördü. Seyirciler hazırlanan kostümleri ve öğrencilerimizi çok beğendi.

Kullanmadığımız atık hale gelen eşyalar üzerinde biraz süsleme yaparak çevreye duyarlı çocuklar yetiştirmek istedik. Atık pil toplama çevre temizliği geri dönüşüm gibi konularda yaptığımız etkinlikler gibi inşallah öğrencilerimizde kullanmadıkları eşyaları nasıl değerlendirmeleri gerektiğini öğrenir ve çevreye duyarlı bir nesil yetişir” dedi.

Haber- Foto: Hasan Dadük

Share
29 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?