“MİLLEYHA, MÜCADELEMİZ BÜYÜYOR” « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

“MİLLEYHA, MÜCADELEMİZ BÜYÜYOR”

Bu haber 08 Mart 2022 - 16:55 'de eklendi ve 154 kez görüntülendi.

Samandağ Meclis Üyesi Sinem Kayıkçı, Mart ayı Olağan Meclis toplantısında 2,5 yıldır korunmasına yönelik talep ettiği Milleyha için komisyon kurulma kararının kabul edildiğini açıkladı.

Konu üzerine açıklamada bulunan Meclis Üyesi Kayıkçı; “Bugün Belediye  Meclis Toplantısı’nda  Meclis’e, 2,5 yıldır korunmasına yönelik  taleplerde bulunduğum sahada yapılacak  betonarme projenin geri çekilmesi adına bir önerge sundum. Talebim Milleyha Bilim Panelimizi’nde işaret ettiği ve ilan edilmesini istediğimiz bütünlüklü  saha için komisyon kurulması ve mücadelenin dayanışma ile çözülmesine yönelikti. Komisyon Kurulması önerim Belediye Başkanı ve Meclis üyelerince kabul edilmiştir..

Yaşam Alanlarımızı korumak adına mücadelemizde  dayanışma adına güzel bir adım olduğunu düşünüyorum…

Bu sahayı içindeki tüm unsurlar ve kutsallıkla korumak, Önce ve Muhakkak  Yaşamın Kutsallığı’na sonra da ekoloji –  biyoçeşitlilik ve kuş gözlemi  turizmine kazandırmak adına mücadele ve  adımlarımız başlayacak.” İfadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı