“MİLLET OLARAK AMACIMIZ 15 TEMMUZ KAHRAMANLIK RUHUNU YAŞATMAKTIR” « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

“MİLLET OLARAK AMACIMIZ 15 TEMMUZ KAHRAMANLIK RUHUNU YAŞATMAKTIR”

Bu haber 19 Temmuz 2022 - 11:30 'de eklendi ve 235 kez görüntülendi.

 Samandağ İlçe Kaymakamı Murat Kütük, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Kaymakam Kütük mesajında; “Demokrasimiz vatan ve bağımsızlık aşkıyla, tarihe altın harflerle nakşedilen destansı mücadelenin anma günü olan ” Demokrasi ve Milli Birlik Günü ”nü milletçe, birlik ve beraberlik içerisinde kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Aziz şehitlerimizin kanlarıyla sulanmış bu toprakların insanı başkalarıyla karıştırılmamalıdır. 15 Temmuz;  imansız paslı yüreklerin, imanlı yürekler karşısında milletin Çanakkale Ruhu, Kurtuluş Mücadelesi, Kurtuluş Müdafaası Ruhu ile yek vücut olduğu gecedir. Bu aziz milletin tek savaşı demokrasi ve bağımsızlık içindir. Türk Milletinin bu kutlu yürüyüşü zalime karşı mazlumların yanında dik duruşu nesiller boyu devam edecektir. Millet olarak amacımız 15 Temmuz kahramanlık ruhunu yaşatmaktır.  Elinde bayrağı, göğsünde imanı ile bu Aziz Millet, bu hain darbe girişimini püskürtmüştür. Bu olay Demokrasi Tarihine altın harflerle yazılmalı anıtlaştırılmalıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde Demokrasi Destanı’nı yazan bütün kahramanlarımızı gönülden yâd ediyor, şehitlik mertebesine ulaşan Aziz Şehitlerimize bir kez daha yüce Allah’tan rahmet diliyor, gazilik şerefine erişen kahramanlarımıza şükran ve minnetlerimi sunuyorum.” dedi.

gaziantep escort

Haber-  Foto: Aslı Sağaltıcı