ÜST REKLAM

logo

reklam
28 Mart 2017

MİDDER’in HGC Ziyareti

15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği (MİDDER)  Hatay Gazeteciler Cemiyetine bir ziyaret gerçekleştirildi.

Gerçekleşen ziyarette konuşan 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği (MİDDER) Hatay İl Başkanı Fettah Çiftçi, derneğin genel merkezinin Manisa olduğunu söyledi.

Çiftçi, MİDDER’in Türkiye genelinde 60 ilde yapılanmış bir sivil toplum derneği olduğunu belirterek: “MİDDER olarak Hatay’da referandum sürecinde de çalışmalarımız devam edecek. En kısa sürede inşallah Hatay’da ve bütün ilçelerinde olmak üzere bizler MİDDER’i kuracağız. Referandum sürecinde de saha çalışmalarımız devam ediyor ve edecek. Ev ev kapı kapı geziyoruz ve gezmeye de devam edeceğiz. Bu konuda basın mensuplarına da teşekkür ederim. Referandum sürecinde MİDDER’i sadece 16 Nisan’a kadar değil Türkiye Cumhuriyeti Derneği’nin 15 Temmuz ruhunu unutturmamak için biz buradayız. 15 Temmuz Türkiye Cumhuriyeti’nin bir dönüm noktasıdır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bekası, istiklali ve istikrarı için her zaman sonuna kadar MİDDER devam edecektir” dedi.

Ziyarete Mİdder Antakya İlçe başkanı olarak Atanan Recep Alkan, Altınözü ilçe başkanı Beşir Aslan ve Kadın kolları başkanı Aynur Alkan’da Katıldı.

Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Yetişen ise, yeni kurulan dernek için hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, başkanlık sürecinin Ülkemiz için de hayırlısı olmasını temenni etti.

 

Share
778 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?