MEYDANSPOR, TARİH YAZIYOR… | Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

MEYDANSPOR, TARİH YAZIYOR…

Bu haber 16 Ocak 2019 - 8:52 'de eklendi ve 35 kez görüntülendi.

İlçemizde faaliyet gösteren Meydanspor alt yaş grupları başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor.  2017’de11 yaş 2018 11 ve U13 yaştan şampiyonluk yaşatan Meydanspor 2019’da da U13 yaş grubunda da şampiyon oldu.  

Konu üzerine açıklama yapan Meydanspor sorumlusu Özgür Doğru; “yıllardır bu günler için hazırlık yaptık. Futbol uzun soluklu ve sabır gerektiren bir spor dalıdır. 2005 senesinden beri Özgür Ateş Futbol Okulu ismiyle sürdürdüğümüz çalışmalarımızın meyvesini toplamaya başladık. Yukarıda yazdığımız şampiyonluklar dışında 2012 senesinde Hatayspor’a verdiğimiz oyuncular Haluk Ray ve Umut Ray bu yıl profesyonel olmuştur. Ayrıca 2018–2019 sezonu için Hatayspor U14 takımına transfer olan Deniz Doğru, Tolga Arslan ve Barış Karaçay takımlarının değişmez oyuncuları olmuştur. Bu dışında faaliyet göstermediğimiz yaş gruplarında ki oyuncularımızı başta Samandağspor olmak üzere diğer kulüplerimize göndererek futbola hizmet etmeye devam ediyoruz. Bizim misyonumuz futbolcuların futbol hayallerinde ki ilk basamakları doğru bir şekilde geçmelerini sağlamaktır. Elde ettiğimiz başarılar doğru yolda olduğumuzu göstermektedir.

Tüm amatör futbol takımlarında yaşanan sıkıntılar bizde de yaşanmaktadır. Tamamen gönüllü arkadaşların ve velilerimizin desteğiyle futbol oynamaya devam ediyoruz. Bu destekler olmazsa devam etmemiz mümkün değildir. Bu anlamda daimi sponsorumuz El-Mina İnşaat futbol gönüllüsü meslektaşım Gökmen Berrak ve maddi desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen oyuncularımızın değerli aileleri başta olmak üzere bu kulübün başarısında emeği ve desteği olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Haber- Foto: Hasan Dadük  

afdah.info

voir films