MEMLEKET SEVDALILARI, TFF KAPISINDA - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA
AdanasporAkhisar BelediyesporAlanyasporAntalyasporBeşiktaşBursasporÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGaziantepsporGençlerbirliğiİstanbul BaşakşehirKardemir KarabüksporKasımpaşaKayserisporKonyasporOsmanlı SporTrabzonspor

MEMLEKET SEVDALILARI, TFF KAPISINDA

Bu haber 17 Nisan 2018 - 9:28 'de eklendi ve 236 kez görüntülendi.

 

Uzman İnşaat Mühendisi Habip YAPAR, ve Avukat M. Cumhur Karaali dün basın büromuza yazılı açıklamada bulunarak “Sözkonusu Vatansa; Gerisi Teferruattır” diyerek Türkiye Futbol Federasyonu’na; Samandağ Spor-İskenderun Belediye Spor Maçının “TARAFSIZ BİR SAHADA TEKRAR OYNANMASI” veya “İskenderun Belediye Spor’un HÜKMEN MAĞLUP Sayılması” için Memleket Sevdalıları olarak Türkiye Futbol Federasyonu’na başvurduklarını belirttiler.

Uzman İnşaat Mühendisi Habip YAPAR ve Avukat M. Cumhur Karaali açıklamalarında, “olayların daha çok büyüyüp can ve mal kaybına sebep olunmaması için; Samandağspor’lu Futbolcuların Oynamaları Gereken Oyundan; Bu Vahim Durumun Gerektirdiği Zaruri Durum Sebebiyle “Sözkonusu Vatansa; Gerisi Teferruattır” Anlayışıyla İmtina Etmek Zorunda Kaldıkları Gerekçesiyle; İtiraz Süresi İçinde “Türkiye Futbol Federasyonu”na, Ayrıca Hatay Futbol İl Temsilcisi Müfit TATLI Nezaretinde; Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet ÖZTÜRK’e, memleket sevdalıları olarak başvurumuzu yaptık.

Merkezi İstanbul’da Bulunan Türkiye Futbol Federasyonu’da Başvurumuzu İşleme Alarak İncelenmek Üzere Merkezi Ankara’da Bulunan Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu’na Gönderdi.

İskenderun Belediye Spor’un Arkasında Belediye Başkanları İle Siyasi Parti Başkanları Olabilir; Ama Unutulmasın Ki Samandağ Spor’un Sadece Arkasında Değil, Aynı Zamanda Yanında SAMANDAĞ SEVDALILARI Var;

Türkiye Futbol Federasyonu’na ve Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’na Verdiğimiz Dilekçe Aşağıdaki Gibi Olup Sevgi ve Saygılarımızla Kamuoyunun Bilgisine arz ederiz.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığına /Beykoz/İstanbul

03/04/2018 günü İskenderun Şehir Stadında Oynanan Samandağ Spor-İskenderun Belediye Spor Karşılaşmasında Ekte Savcılığa Verdiğimiz dilekçe ve kamera kayıtlarında da görüleceği üzere, maçın mutlak sürette iptalini gerektiren hatta EV SAHİBİ olması Sebebiyle İskenderun Belediye Sporun Hükmen Mağlup olmasına sebep olabilecek olaylar meydana gelmiştir.

Konunun incelenmesi için müfettiş görevlendirilmesini, gerekli tahkikatın yapılmasını, İskenderun Belediye Spor taraftarlarına ayrılan bölümdeki Provokatörlerin “İki İlçe arasında Bir İÇ SAVAŞ’a neden olabilecek “Kahrolsun PKK, Or.S.. Çoçuğu Samandağ” şeklindeki Samandağı Bölücü örgüt yanlısı göstermeye çalışın, şeref ve hassasiyetine en Önemlisi Türkiye Cumhuriyeti Devletine bağlılığına hayasızca, terbiyesizce dil uzatan,; Hakaret, Tehdit ve iftira içeren Sloganlar ve Samandağ Sporlu Futbolcuların kaldıkları Oteli Yakma girişimleri sebebiyle; Samandağ Sporlu Futbolcuların;

“Olayların Daha Çok Büyüyüp Can ve Mal Kaybına Sebep Olunmaması İçin; Oynamaları Gereken Oyundan Bu Vahim Durumun Gerektirdiği Zaruri Durum Sebebiyle “Söz Konusu Vatansa; Gerisi Teferruattır” Anlayışıyla İmtina Etmek Zorunda Kaldıkları Hiçbir kuşkuya yer vermeyecek şekilde aşikardır.”

Bu sebeple; maçın tarafsız bir sahada tekrar oynanmasının veya İskenderun Belediye Spor’un hükmen mağlup sayılmasının; bu tür Can ve Mal kaybına Hatta ilçeler arasında iç savaşa sebep olabilecek “olayların tekrar meydana gelmemesi için” Hayati derecede önem arz eden caydırıcı önlemler olduğu kanaatindeyiz. Gereğinin yapılmasını saygılarımızla arz ederiz”dedi.

 

 

 

PUAN DURUMU
Süper Lig
# TAKIMLAR O AV P
PTT 1.Lig
# TAKIMLAR O AV P
LİG FİKSTÜRÜ
Süper Lig
PTT 1.Lig