MEDENİYETLER KOROSU YENİ ÜYELER ARIYOR « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

MEDENİYETLER KOROSU YENİ ÜYELER ARIYOR

Bu haber 10 Ocak 2022 - 20:33 'de eklendi ve 139 kez görüntülendi.

Şehrimizin ve Ülkemizin gururu olan Antakya Medeniyetler Korosu yeni dönemde bünyesine katacak gönüllü, seyahat engeli olmayan yetenekli sesler ve müzisyenler arıyor.

Yılda bir defa yeni üye alımı yapıldığının altını çizen Antakya Medeniyetler Korosu başkanı Yılmaz Özfırat, yıl içerisinde başka alım olmayacağını ifade etti. Özfırat açıklamasının devamında :”Yoğun talep üzerine 9 Ocak Pazar günü saat: 11 – 00 ile 16 – 00 arasında Medeniyetler evinde yapacağımız seçmelerle Koromuza yeni üye alımı gerçekleştireceğiz. Bizleri bekleyen yoğun 2022 yılı konser programlarımız için yeni katılımlar ile daha da güçlenecek olan koromuz ile hız kesmeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Antakya medeniyetler koromuza katılmak isteyen korist ve müzisyen arkadaşlarımızı bekliyoruz” dedi.

Ulucami Mahallesi, Bekir Sıtkı Kunt Caddesi, Dolaşık Sokak’ta yer alan Medeniyetler Evinde gerçekleşecek seçmeler için detaylı bilgi için 0 535 692 84 86 ile  0 530 224 24 74 nolu telefonları  arayabilirsiniz.

Haber Merkezi