MECLİS ÜYESİ GİRİŞİMİ, MAHALLEDE TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ | Samandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

MECLİS ÜYESİ GİRİŞİMİ, MAHALLEDE TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ

Bu haber 28 Haziran 2019 - 9:38 'de eklendi ve 42 kez görüntülendi.

Sutaşı Mahallesi’nin makus talihi değişiyor mu?

Samandağ Belediye Meclis Üyesi Volkan Sağaltıcı’nın girişimi ile yıllarca hizmetten yoksun, kaderine terk edilmiş İlçemize bağlı Sutaşı Mahallesi’nde, lavra mücadelesinden sonra Samandağ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından amazon ormanlarına dönen yol ile kaldırımlar temizlenmeye başlandı.

Dün objektifimize takılan kareler sonrası ulaştığımız Belediye Meclis Üyesi Sağaltıcı, mahallede geniş çaplı bir temizliğin yapıldığı müjdesini verdi.

Sorularımızı cevaplayan Sağaltıcı, “mahallemizde vatandaşlarımızın talebi dinledik. Vatandaşımız ile Samandağ Belediye Başkanımız Sayın Refik Eryılmaz arasında köprü olmaya çalıştık. Konu ile ilgili Belediye Başkanımız, tüm birimlere görev başı çağrısında bulundu. Vatandaşlarımızın memnuniyetini mümkün mertebe sağlamaya çalışıyoruz. Hedefimiz, temiz ve yaşanabilir bir mahalleden yola çıkarak sorunları çözmek.

Mahallemiz ile ilgili çok farklı projelere imza atacağımızı belirtmek isterim. Mahallemizde sıkıntısı olan vatandaşlarımızdan talebimiz bugün onları dinleyen bir yönetim var. Mahallelimiz diledikleri zaman bana ulaşabilirler. Mahallemiz için hep birlikte hareket edersek, sorunlarımızın kısa sürede çözüleceğini göreceksiniz” dedi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

afdah.info

voir films