Meclis Üyesi Esmer; “Mağaracık Yolunu Kazıp Bırakmayın” “YAĞMURDAN KAÇAYIM DERKEN DOLUYA TUTULDUM” « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

Meclis Üyesi Esmer; “Mağaracık Yolunu Kazıp Bırakmayın” “YAĞMURDAN KAÇAYIM DERKEN DOLUYA TUTULDUM”

Bu haber 18 Ocak 2022 - 18:33 'de eklendi ve 320 kez görüntülendi.

İlçemize bağlı Mağaracık mahallesi yolunda çalışmaların başlatıldığını ancak tamamlanmadığını ifade ederek yetkililere seslendi.

Yolun kazıldığı gibi bırakıldığını ifade eden aracının hasar grdüğünü ifade eden Meclis Üyesi Esmer konu üzerine yaptığı açıklamada; “Yağmurdan kaçarken doluya tutuldum. Dün akşam saatlerinde 5 arkadaşla beraber Deniz ziyaret yoluna gidip künefe yemeğe gittik gitmez olaydık. HATSU’nun kazıyıp kapatmadan bırakılan yol yüzünden  aracımızda hasar oluştu.

Samandağ Belediye Başkanımız Refik Eryılmaz’ın “Önce  kazdığınız bir yeri kapatın,  sonra diğer yerleri kazıyın” dediği halde bu sefer  Deniz yolu haricinde Mağaracık  – Çevlik yolunu da kazıyıp bırakmışlar.  Her yer çukur ve çukurlar suyla dolmuş diye görünmüyor. Çevlik’ten döndüm Mağaracık yolundan geçeyim diye bir baktım bütün Mağaracık yolu kazılmış durumda yani yağmurdan kaçayım derken doluya tutuldum. Arabamın alt kısmı mahvoldu daha bu sadece benim arabam Allah bilir daha kimler benim düştüğüm duruma düştü. Bizi Zor durumda bırakan  HATSU ve Büyükşehir Belediyesi’ni kınıyorum.  Bir İş yaparken içinizde kin ve nefret olmadan yapın Samandağ’ın  üvey evlat olduğunu bir kez daha ispatlamış olduğunuzu gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Bu tutumunuzu Kınıyorum” ifadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı