MECLİS KARARLARINI ALDI « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

MECLİS KARARLARINI ALDI

Bu haber 06 Nisan 2022 - 10:05 'de eklendi ve 288 kez görüntülendi.

Samandağ Belediyesi Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı 4 Nisan 2022 Pazartesi günü saat 15:00’da Samandağ Belediyesi Hizmet Binasında bulunan Toplantı Salonunda gerçekleşti. Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısının gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Karara bağlanan maddeler şu şekilde:

 1. Bir önceki meclis toplantı tutanak özeti görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.
 2. Encümen üyeliğine Ayhan Boğday, Volkan Sağaltıcı ve Hasan Yılmaz oy birliği seçildi.
 3. İmar komisyonuna Yahya Onur Berber, Hakan Temizkan ve Fevzi Yüksek oy birliği ile seçildi.
 4. Plan ve bütçe komisyonuna Ayhan Boğday, Pelin Ray, Nesim Özgün, Yusuf Karaçay ve Yüksel Şahutoğlu oy birliği ile seçildi.
 5. Çevre ve Sağlık Komisyonuna Songül Doğru, Cemil Ergin, Ender Can, Atiye Sönmez Erdoğdu ve Sinem Kayıkçı oy birliği ile seçildi.
 6. Hukuk Komisyonuna Ali Ercan Özen, Ender Can, Timurlenk Bozoğlan, Esen Dibek ve Yüksel Şahutoğlu oy birliği ile seçildi.
 7. Ulaşım Komisyonuna Taylan Nural, Volkan Sağaltıcı, Akın Paşa, Yusuf Karaçay ve Nesim Özgün oy birliği ile kabul edildi.
 8. Eğitim ve Kültür Komisyonuna Sinem Kayıkçı, Ender Can, Adnan Çıkar, Ali Berrak ve Mahmut Rıdvanoğulları oy birliği ile seçildi.
 9. Faaliyet Raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.
 10. İlçemiz sınırları dahilinde çeşitli mahallelerinde imara aykırı kaçak ve ruhsatsız olarak yapılan toplam 33.738 m2 lik kaçak inşaatların yıkımı için; 2022 ve 2023 yıllarını kapsayacak şekilde yıllara sari ihale yoluyla yapılması hususu görüşülerek oy çokluğu ile kabul edildi.
 11. Belediye Meclisinin Mayıs ayında yapacağı olağan meclis toplantısının 10 Mayıs 2022 Salı günü saat 15:00’da Belediye Hizmet Binası Toplantı Salonunda yapılması oy birliği ile kabul edildi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı