MEB ROBOT YARIŞMASINDA ÜÇÜNCÜLÜĞÜ KAZANDILAR - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

MEB ROBOT YARIŞMASINDA ÜÇÜNCÜLÜĞÜ KAZANDILAR

Bu haber 15 Nisan 2019 - 8:35 'de eklendi ve 452 kez görüntülendi.

Adem Nural Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Büyük Başarı


İlçemizde faaliyet gösteren Adem Nural Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi; Samsun’da yapılan 13. Uluslararası MEB Robot Yarışmasında üçüncülük ödülünü almaya hak kazandı.

Samandağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi Kapo, 13. Uluslararası MEB Robot Yarışmasında üçüncü olan Adem Nural Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini tebrik ederek, öğrencilerle gurur duyduğunu ifade etti.

Konu üzerine konuşan Samandağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Kapo; “Okulumuz Adem Nural Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Samsunda yapılan 13. Uluslararası MEB Robot Yarışmasında başarı göstererek üçüncülük ödülünü almaya hak kazandılar. Öğrencilerimizi her anlamda her zaman destekleyeceğimizin altını çizerken hayatları boyunca başarılar dilerim. Öğrencilerimizin özellikle meslek lisesi öğrencilerimizin kendi alanlarında başarı göstermesi kadar bilimsel, sanatsal ve sportif alanlarda da kendilerini ortaya koymaları oldukça önemlidir. Öğrencilerimizin bu alanda gösterdikleri başarı bizi çok gururlandırdı. Bu başarıda emeği olan öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum” dedi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı