ÜST REKLAM

logo

reklam

MAVİ KAPAK VE PİL UMUT OLACAK

Hem çevre, hem Özel (Engelli) Bireyler İçin Mavi Kapak Ve Pil Topluyor…

İlimiz sakinlerinden Uzman Doktor Serdal Kanuncu, doktorluk görevinin yanı sıra yaptığı çalışmalarla insanların takdirini kazanıyor. Mesai saatleri dışında boş durmayan ve toplum yararına yılmadan faaliyetlerde bulunan Dr. Serdal Kanuncu,  mavi kapak ve pil toplama kampanyasını yeniden başlattı. Doktor Kanuncu, yılmadan gerçekleştirdiği hayırsever çalışmalarını sürdürüyor.

Uzman Doktor Kanuncu, vatandaşlara yaptığı çağrıda “Değerli dostlar; gelen yoğun soru ve talepler üzerine bir kez daha duyurmakta yarar görüyorum; çevre yararına ve (engelli) özel bireylerimizle ilgili derneklere verilmek üzere plastik kapak ve atık pil toplamaya devam ediyorum… Bilginize” çağrısında bulundu.

 

İlçemizde topladığı (1 adet dahi olsa da ) kapak ve pilleri Doktor Kanuncu’ya iletmek isteyen vatandaşlarımız Çiğdede Mahallesi Sivas Şehitleri Caddesi (Kuba Motor arkası)’nde ofisimizi (Samandağ Ayna Gazetesi) ziyaret edebilir veya 0532 174 05 58 nolu telefonumuza ulaşarak bulunduğu adresten bize teslim edebilir.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

 

 

 

Share
268 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?