ÜST REKLAM

logo

reklam

MAVİ KAPAK DESTEĞİ

 

Cafe Cafe sahibi Orhan Pehlivan’dan

Uzman Doktor Serdal Kanuncu’nun ilimiz genelinde başlattığı, hem çevre, hem Özel (Engelli) Bireyler İçin Mavi Kapak Ve Pil Toplama kampanyası ilçemizde yoğun ilgi görüyor. Gazetemize konu ile ilgili ulaşan Cafe Cafe sahibi Orhan Pehlivan, tekerlekli sandalye alınması için topladığı mavi kapakları Gazetemiz Kurucusu aynı zamanda Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ümit Sağaltıcı’ya teslim ederek Dr. Kanuncu’ya iletilmesini talep etti.

Yıllardır başarıyla yürüttüğü ‘mavi kapak’ kampanyası umut olmaya devam eden Dr. Kanuncu’nun, bugüne kadar çok sayıda bedensel engelliyi tekerlekli sandalye sahibi yapan kampanyasına bir destek de ilçemiz gençlerinin işletmesine her geçişte yumruk selamıyla tanıdığı dost yüzlü Pehlivan’dan geldi.

İşletmesinde topladığı kapaklar sayesinde bir tekerlekli sandalye daha alınacak. Pehlivan, “engelli vatandaşlarımız için ufak da olsa bir katkımız olduysa ne mutlu bize” dedi.

İlçemizde topladığı (1 adet dahi olsa da) kapak ve pilleri Doktor Kanuncu’ya iletmek isteyen vatandaşlarımız Çiğdede Mahallesi Sivas Şehitleri Caddesi (Kuba Motor arkası)’nde ofisimizi (Samandağ Ayna Gazetesi) ziyaret edebilir veya 0532 174 05 58 nolu telefonumuza ulaşarak bulunduğu adresten bize teslim edebilir.

 

 

Share
536 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?