ÜST REKLAM

logo

reklam
09 Şubat 2017

“MANUŞ BABA” KONSERİ

 By Aslan ve Vaveyla İn Organizasyon’dan Ygs Öncesi Moral Konseri

İlçemizde yaptığı organizasyonlarla adından sıkça söz ettiren VAVEYLA İN ORGANİZASYON, bundan sonraki etkinliklerini BY ASLAN LTD.ŞTİ ile birlikte sürdürecek. BY ASLAN çatısı altında, 6 Mart günü düzenlenecek olan YGS öncesi moral konserinde, Samandağ Yeni Çarşı Konferans Salonu’nda “MANUŞ BABA” sahne alacak!

Konuya ilişkin açıklamada bulunan BY ASLAN LTD. ŞTİ sahibi Yusuf Aslan, “gençlerimizin gurbet topraklarına mahkum olmaları, Samandağ’ın her zaman kanayan yarasıdır. Gençlerimizi Arabistan çöllerine, Ortadoğu’ya mahkum etmeyeceğiz! Bizim felsefemiz daima gençlerin yanında olmak, onlara destek vermektir. Gençler bizim en büyük kazanımımızdır. Bundan sonra yapılacak her türlü sanatsal aktivitelerde BY ASLAN elini taşın altına koyacaktır. Geleceğimizi inşa edecek olan gençlerimizin önünü sanat aşkıyla açmak istiyoruz.

6 Mart’ta YGS öncesi yapılacak olan “Manuş Baba” Konseri etkinliği ile gençlerimize moral vermek istiyoruz. İnanıyoruz ki bu sefer de YGS birincisi Samandağ’dan çıkacaktır. BY ASLAN olarak kendi bünyemizde bulunan Vaveyla İn organizasyon ile Samandağ’da hem gençlere destek vermek hem de Samandağ’ın en büyük eksikliklerinden biri olan sanatsal ve kültürel faaliyetleri sunarak büyük bir açığı kapatmayı hedefliyoruz.”ifadelerini kullanırken Vaveyla İn Organizasyon sahibi Organizatör Ali Ekber Yeşil şu ifadelere yer verdi:”Bundan önce Emre Sertkaya, Cem Adrian ve Zakkum konserleri ile Samandağ Halkını’nın karşısına çıkmıştık. Bundan sonra Vaveyla İn Organizasyon olarak BY ASLAN çatısı altında halkımızı sanatla buluşturmaya devam edeceğiz. Sanat ruhun gıdası insanların gelişim yoludur. Sanata yaklaşmak demek insanlığa yaklaşmaktır. Bundan sonraki projelerimizde BY ASLAN ile çalışmaktan onur ve mutluluk duyacağız. Şuana kadar yanımızda duran bizden desteklerini esirgemeyen Samandağ Belediyesi’ne, Cafe İn Pizza’ya, Eren Eser Çay ve Mehmet Bayır’a teşekkürlerimizi sunarız.”

Haber-Foto:Ümit Sağaltıcı

Share
2308 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?