MANUŞ BABA İLÇEMİZDE FIRTINA GİBİ ESTİ « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

MANUŞ BABA İLÇEMİZDE FIRTINA GİBİ ESTİ

Bu haber 08 Mart 2017 - 8:47 'de eklendi ve 417 kez görüntülendi.

 

BY ASLAN Şirketler Grubu ve Vaveyla İn organizasyon sponsorluğunda YGS öncesi düzenlenen moral konseri ilçemizde Pazartesi günü saat 19.30’da Samandağ Yeni Çarşı Konferans Salonu’nda gerçekleşti.

Ünlü Sanatçı Manuş Baba Samandağ Belediyesi Yeni Çarşı salonunda sahne aldı. Hatay Büyükşehir Belediyesi, Samandağ Belediyesi, 1 A Plus By Aslan, Truva Life Otel destekleriyle gençlere yönelik düzenlenen YGS Öncesi moral motivasyon konseri büyük ilgi gördü.

Hatay Milletvekili Serkan Topal, Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız, Samandağ Emniyet Müdürü Mustafa Ateş ve gençlerin katıldığı konseri Vaveyla organizasyon adına Didem Yeşil sundu.

Topal’dan, devrimci gençlere selam…

Konser etkinliğine katılan misafirleri tek tek selamlamaktan geri kalmayan Hatay Milletvekili Serkan Topal: “asla vazgeçmeyen direnişin kalesinde yaşayan devrimci gençlere buradan selam gönderiyorum. 15 ilçeyi kapı kapı dolaşıyorum. 15 yıldır bu ülkeyi yönetenler bellidir. Terör, adaletsizlik bitmedi, huzur yok, bütün bunların üstüne tek adam yönetimi kurmak isteyen bir zihniyetle mücadele ediyoruz. Bu seçim sadece Serkan Topal’ın yada CHP’nin seçimi değildir. Bu seçim Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyeti sevenlerin ve demokrasiyi, adaleti içselleştirerek hayatını sürdüren gençlerin seçimidir” dedi.

Manuş Baba, Samandağ ilçesinde ilk defa geldiğini birçok il ve ilçeyi gezdiğini fakat Samandağ ilçesinin kendisinde ayrı bir izlenim bıraktığını belirtti. Vaveyla organizasyon kurucusu Ali Ekber Yeşil’e bu güzel etkinliğe vesile olduğu için teşekkür eden Ünlü Sanatçı Manuş Baba, yoğun ilgiden dolayı mutlu olduğunu ifade etti.

Truva Life Otel ortaklarından Satiyad Başkanı Tahsin Boğday, Byaslan 1 A Plus Adına Yusuf Aslan birer teşekkür konuşması yaptılar. Katkı sunan sponsorlara birer plaket verildi.

Haber:Ümit sağaltıcı/foto:Nazlı hüzmeli