ÜST REKLAM

logo

reklam

“LORD DÖNER” İLÇEMİZDE HİZMETE GİRDİ

İlçemiz Cemal Gürsel Mahallesi İnönü Caddesi (Eski Aspendos yolu) üzerinde bulunan Sami ve Semir Özen’ e ait Lord Döner& Cafe hizmete girdi.

Açılışta konuşan Belediye Başkan Yardımcısı Demir açılışta yaptığı konuşmada “Hayırlı uğurlu olsun diliyoruz. Uzun yıllar çalışmaları nasip eder yüce rabbim. Bol kazançlar diliyoruz. Ayrıca Samandağ’a kazandırdıkları işletme için de kendilerine teşekkür ediyoruz. “ dedi.

Lord Döner& Cafe sahipleri Sami ve Semir Özen açılışa katılım gösteren herkese teşekkür ederek; “Döner ve Cafe tarzında hizmet vereceğimiz mekânımızda bize özel sosuyla halkımızın beğenisine sunacağımız Lord Döner’imiz ve sıcak soğuk içeceklerimizle halkımıza hizmet verecek olmanın gururunu yaşıyoruz. Açılışımıza katılan başta Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Tahsin Demir olmak üzere tüm konuklarımıza teşekkür ediyoruz.” İfadelerine yer verdiler.

Açılış törenine Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Tahsin Demir, Esnaf Odası Başkanı Refik Gümüşoğlu, Muhtarlar Derneği Başkanı ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Mahir Cebburoğlu, Atatürk Mahallesi Muhtarı Ali Daud ve çok sayıda davetli katılım gösterdi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı

Share
1063 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+5 = ?