ÜST REKLAM

logo

reklam

LİDER OTO LASTİKTEN SAMANDAĞSPOR’A DESTEK

 

Samandağ’ın genç esnaflarından Lider Oto Lastik Sahibi Sabit Yorgun; Samandağspor’a destek amaçlı kulübün piyango biletlerinden, 2 lastik alana 1 bilet ve 1 Akü alana 1 bilet hediye edeceklerinin altını çizerek Samandağspor’a destek vermekten mutlu olduğunu ifade etti.

Konu üzerine konuşan Yorgun Samandağspor kulübü bizim çocukları kötü alışkanlıklardan kurtarıp onları birer şampiyon olarak hazırlıyor. Samandağspor Kulüp başkanı Yusuf Yatkın ve yönetim kuruluna bu harcadığı emeğe karşılık destek olmak hepimizin görevi. Çünkü bu çocukların sorumluluğu hepimizdedir. Bizimde çorbada tuzumuz olsun dedik ve kampanyayı başlattık gençlerimize destek olabilirsek ne mutlu bize.” dedi.

Kulüp başkanı Yusuf Yatkın ise konuşmasında; “Esnaflarımızın yaşadığı sıkıntıları çok iyi biliyoruz. Lider oto lastik sahibi Sabit Yorgun’dan gelen bu teklif bizleri çok mutlu etti. Bizleri mutlu eden tüketilecek biletler değildir. Esnaf kardeşimizin oturup bu gençlere, Samandağspor’a nasıl destek çıkarım diye düşünmesidir. Bizler Samandağspor camiası olarak esnaflarımıza bu güveni vermişsek ne mutlu bizlere. Güzel bir sezon geçiriyoruz ve başarılı devam eden sezonu şampiyon olarak tamamlamak istiyoruz, bu desteklerin devam etmesiyle takımın çok iyi yerlerde olacaklar.” dedi.

Haber- Foto: Ali Doğru

Share
284 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+6 = ?