LEYLA CAN ECZANESİ, HASTA KABULÜNE BAŞLADI « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

LEYLA CAN ECZANESİ, HASTA KABULÜNE BAŞLADI

Bu haber 02 Ağustos 2022 - 10:26 'de eklendi ve 872 kez görüntülendi.

Eczacı Leyla Can, ek kontenjan hakkı ile Deniz Hastanesi karşısındaki eczanesinde vatandaşların hizmetine girdi. Lora Hatay Organizasyonun düzenlediği açılış töreninde Can ailesi, Eczacı kızları Leyla Can’ın çalışma hayatına atılmasının gururunu yaşadı. Eczacı Can, açılışa katılan bütün misafirlere teşekkür etti. Açılış töreninde ilçe Belediye Başkanı Avukat Refik Eryılmaz, Eczacı Can’ı tebrik etti.

Başkan Eryılmaz,“Samandağ’ımızda yeni bir eczane daha açılıyor. Bildiğim kadarıyla eczane sayısı konusunda kontenjan sınırı vardı. Hatay Eczacı Oda Birliği Başkanımız burada. Süreci o daha iyi bilir. Hatay’da 700 civarında, ilçemizde de 45 civarında eczane varmış. Leyla Hanım, ek kontenjanı kaptı. Kendisini kutluyoruz, tebrik ediyoruz. Sağlığımıza dikkat edeceğiz. Eczane açılışında bizde duyurularımızı yapmak istedik. Birazdaha dikkatli olmak lazım. Eczanemizin hem Leyla hanıma ve ailesine hem İlçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Kendilerine de başarılar diliyorum. Tekrar hepinize katılımınızdan dolayı teşekkür ederim” dedi.

28.Bölge Hatay Eczacı Odası Başkanı Ecz. Sedat İlkin Aközcan; “Değerli konuklar Leyla hanımın eczanesinin açılış törenine hepiniz hoş geldiniz. Biz Eczacı Odası olarak büyük bir aileyiz ve ailemize en son katılan Leyla hanıma hoş geldin diyoruz. Meslek hayatında başarılar diliyorum. Her zaman zevkle mutlulukla yapacağı bir meslek hayatı diliyorum kendisine. Hepinize tekrardan geldiğiniz için teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Gerçekleşen açılışa, Samandağ Belediye Başkanı Avukat Refik Eryılmaz, Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Tahsin Demir, Samandağ İlçe Emniyet Müdürü Asuman Karacık, Ak Parti Samandağ İlçe Başkanı Semir Özdemir, 28.Bölge Hatay Eczacı Odası Başkanı Ecz. Sedat İlkin Aközcan, Samandağ Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Sait Kahiloğulları, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Muhtarlar Derneği Başkanı Mahir Cebburoğlu,  Berber ve Kuaförler Odası Başkanı Nadir Açıkgöz, Terziler Odası Başkanı Ali Doğru, oda başkanları, muhtarlar, Eczacı Leyla Can’nın ailesi, yakınları ve arkadaşları katılım gösterdi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı