LABELLA GELİNLİK MODA EVİ, KURULUŞUNU KUTLUYOR « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

LABELLA GELİNLİK MODA EVİ, KURULUŞUNU KUTLUYOR

Bu haber 21 Haziran 2022 - 12:14 'de eklendi ve 1.335 kez görüntülendi.

 

19 Haziran 2021’de Açılışını Gerçekleştiren

Labella Gelinlik, 2022 modelleriyle, hayatının en özel gününde prensesler gibi görünmek isteyen kadınların yanında olma sürecinin birinci yılını kutluyor. Gelinlere harika fırsatlar sunan, rüyalarını süsleyen gelinlik modelini yaratmak isteyen Gelinlik Evi Kurucusu Kader Arslan, “’En iyi, en güzel gelinliği ben giymeliyim’ diyen gelinlerimiz modellerimizi görmeden son kararını vermesin” dedi.

Özel tasarımların yanında, düğün sezonu öncesi mağazanın bir kısmında bulunan gelinliklere bir de aksesuar seçeneği sunan Arslan, Yenilikçi anlayışıyla son moda gelinlikleri mağazasında bulunduruyor.

Arslan, “En moda gelinlikleri mağazamızda bulabilirsiniz. İsterseniz gelinlik modellerimizi hem kataloglarımızdan hem de mağazamızdaki hazır dikim gelinlik modellerinden de inceleyebilirsiniz.

Sadece gelinlik üzerine değil kaftan ve bindallı modellerimiz de bulunuyor. Kına gecelerinizde prensesler gibi görünebileceğiniz ve konseptinize uygun tarz bindallı ve kaftan seçeneklerimiz yanı sıra aile bireyleri için gece kıyafetleri de mevcut.

2022 yılı kreasyonumuzla, gelinlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Şıklığın, zarafetin en doğru adresi kesinlikle biziz. Bu konuda oldukça iddialıyız. Gelin görün farkı fark edin” dedi.

Gelinleri özel olarak hazırlıyoruz!

En özel günlerine gelinleri en özel şekilde hazırladıklarını da ifade eden Arslan, “biz işimizi severek yapıyoruz. Bir işi severek yapmıyorsanız size milyonlar verilse boş.  Tabi ki işimiz oldukça takip ve özveri isteyen bir iş. Çünkü biz insanların en özel günlerine ortak oluyoruz. Bize gelen müşteri çok farklı bir heyecan içerisinde geliyor. Bunu kelimelerle anlatamam.  ‘En iyi, en güzel gelinliği ben giymeliyim’ diyorlar. Biz burada ‘gelinliği sat, gerisini düşünme’ demiyoruz. Biz müşterilerimizle en yakın arkadaş gibi oluyoruz. Sürekli müşterilerimizle iletişim halindeyiz. Çünkü bizim amacımız vatandaşların en mutlu günlerini yaşamalarınız sağlamak.

Peki, gelinlik seçerken nelere dikkat edilmeli; kişi için en ideal gelinlik, tarzına ve vücut tipine en uygun olan gelinliktir. Vücut tipine göre seçilen gelinliklerde başarılı bir görüntü yakalamamak mümkün değil.

‘Hep nasıl bir gelin olacağını düşündün ve belki de giymek istediğin gelinlik modeline bile çocuk yaşta karar verdin. Şimdi, hayallerinin gerçeğe dönüşmesine çok az kaldı’ denilen noktadayız.

Biz LABELLA Ailesi olarak, bir yıllık kuruluşumuz boyunca bu anlayışla çalıştık, böyle de devam edeceğiz. Bizi tercih eden herkese teşekkür ederiz” dedi.

Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı