LA BELLA’NIN TEK EKSİĞİ SİZ’SİNİZ! - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

LA BELLA’NIN TEK EKSİĞİ SİZ’SİNİZ!

Bu haber 06 Nisan 2021 - 12:03 'de eklendi ve 493 kez görüntülendi.

Hayallerinize bir adım daha yakın olacağınız adres faaliyete geçti…

Dünya evine girecek çiftlerin tatlı telaşı gelinlik arayışına nokta koymayı hedefleyen La Bella, Atatürk Mahallesi Akdeniz Caddesi Samandağ / Hatay Adresinde Kurucu Kader Arslan Koordinatörlüğü’nde hizmete girdi. Sektöre Gelinlik modelleri yanı sıra Abiye modellerinde de iddialı bir giriş yapan La Bella, hayatlarının en özel gününde kadınların hayallerini süsleyecek modellerle sezona damga vuracağını belirtti.

En yeni gelinlik trendlerini İlçemiz vatandaşlarıyla buluşturan La Bella işletme Yetkilileri; “içerisinde bulunduğumuz pandemi sürecinden kaynaklı düğün sezonu uzun zamandır kapalıydı. Son alınan kararlar doğrultusunda düğün sezonu tekrar açılmaya hazırlanıyor. Yeni sezona yeniliklerle başlamak istedik. İlçemizde en yeni trendleri, farklı konsepti ve göz alıcı modellerimizle La Bella Gelinlik ve Moda Evini açma kararı aldık.

Hepimizin bildiği gibi düğünler, gelin ve damat için, hayatlarının en önemli günlerinden biri. Düğünler, ortak bir yaşamın başlangıcını, sürprizlerle dolu neşeli bir olayı, eğlenceleri ve sevgiyi gösteren anlardır. Düğünlerin en önemli, göz alıcı ve vazgeçilmez olan parçasının gelinlik olduğu da düşünülürse bu mutlu günde ışıl ışıl gözlerin üzerinize çekileceği güzel bir gelinlik giymek her kadının hakkı.

Biz de bu anlayışla içinde kendinizi çok özel hissedeceğiz modellerle hizmete girdik. Firmamızda abiyesine veya gelinliğine ayakkabı arayan kadınlara da çözüm oluyoruz. Firmamızda tek eksiğimiz SİZ’siniz” dedi.

Pandemi kurallarını gözeten bir sistemle misafirlerini ağırlayacak olan La Bella, ferah mekanında modern, şık gelinlikler, abiyeler ve nişan veya mezuniyet elbiselerinin ilçede vazgeçilmez bir adresi olmayı hedefliyor.

Haber-Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı