KUZU; "SAMANDAĞ’I CENNETE ÇEVİRECEĞİZ" - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

KUZU; “SAMANDAĞ’I CENNETE ÇEVİRECEĞİZ”

Bu haber 27 Mart 2019 - 9:26 'de eklendi ve 226 kez görüntülendi.


DSP Samandağ Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Kuzu seçimlere az bir zaman kala seçim çalışmalarını sıklaştırdı.  Başkan Adayı Kuzu, seçim çalışmaları kapsamında geçtiğimiz hafta Uzunbağ, Gözene, Liman Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Belediye Başkan Adayı Av. Yusuf Ziya Kuzu; “Biz bu yola Sözümüz Var Ailesi olarak çıktığımızda 15 kişiydik. Bizden korkmadılar, sonra yüzlerce kişi olduk, gene korkmadılar. Belediye Başkan adaylığımızı ilan ettikten sonra bizim varlığımız duyuldu. İnsanları ötekileştirmekten vazgeçin. Bu insanları burada görüyorum. Samandağ mozaiği buradadır. Biz önce insanız hepimiz kardeşiz ve hepimiz Samandağ sevdalısıyız. Diyorlar ki “DSP’yi AKP çıkarmış, oyları bölüyor”. Siyaset hizmet üretmektir aslında. Bu ilçenin sorunlarını dile getirmek için illa bir ekip çıkmalıydı, o ekipte biz olduk. Biz de halkın içinden çıktık buradayız. Biz burada Samandağ çatısı altında birleştik ve Samandağ’ına hizmet için birleştik.

Bu seçim yerel yönetimler seçimi. 4 yeri oylayacağız; 1 muhtarlık, 2 Belediye Başkanlığı, 3 meclis üyeliği, 4 Büyükşehir belediye başkanlığı. Vicdanınıza göre oylarınızı kullanın. Bizim derdimiz Varsa Yoksa Samandağ. Samandağ’ı yönetmeye geliyoruz.  Akılcı bir şekilde, bilimsel bir şekilde belediyenin bütçesini çarçur etmeden yöneteceğimize emin olabilirsiniz. Belediye halkındır. Biz geçmişi sildik önümüze bakıyoruz. Biz sizlerle nasıl temiz siyaset yapılır, nasıl birlikte yönetilir Samandağ nasıl cennet olur bunları birlikte göreceğiz. Birlikte yöneteceğiz.

Belediye görevi öncelikle sağlıklı bir toplum ve çevre yaratmak. Bu noktada öncelikle olmazsa olmaz altyapı sorunu, yol sorunu, otopark sorunu, trafik sorunu, park sorunlarımız mevcut. Nefes alacağımız bir ortam yok. Her şeyden önce bu sorunlara çözüm üretmeliyiz.

Her turist ekonomimize katkı sağlayacaktır.  Aynı şekilde sahilimizde kum festivali yapsak bile turist gelir ama önce bizim orayı temizlememiz lazım çevre düzenlemesi yapmamız lazım. Gençler için sanat faaliyetlerinin olduğu bir alan yok maalesef. Biz tek çatı altında spor faaliyetlerini, kültür ve sanat faaliyetlerini birleştirmeyi planlıyoruz. Sporda ciddi anlamda başarı elde etmiş kardeşlerimiz var bizim görevimiz gençlerimiz desteklemek olmalıdır. Bu yüzden Samandağ Halkı kendi kaderini kendi belirlemeli. Sizlerle birlikte el ele omuz omuza gönül gönüle verirsek bu Samandağ’ı kalkındırırız. Bu Samandağ’ı cennete çeviririz. Meclis üyelerini belirlerken her mahalleye hitap etmeye çalıştık. Her mahallenin insanına ulaşmaya çalıştık. Kardeşlik var bu listede yandaşlık yok. Eski köylerden eki beldelerden bir sürü arkadaşlarımız var. Samandağ’ın kendisi var. Yeter ki kişiler menfaatlerimiz değil, toplum menfaatlerimiz olsun. Gelin birlik olalım birlikte yönetelim. Bizim derdimiz Samandağ, Varsa Yoksa Samandağ” dedi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı