ÜST REKLAM

logo

reklam

KUZU, ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Doktor İsmail Kuzu dün saat 15.00’te CHP Samandağ İlçe binasında, Samandağ Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı. CHP Samandağ İlçe Başkanı Turgay Abacı, day adaylığı açıklamasında, “İsmail Bey Aday Olursa, Başkanlık Koltuğuna Oturtacağımıza Emin Olabilirsiniz” dedi. Dr. Kuzu ise kendisini desteklemeye gelen dostlarına teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

CHP İlçe Başkanı Abacı, “Sayın Doktor İsmail Kuzu’nun Cumhuriyet Halk partimize Samandağ Belediye Başkanlığına aday adaylığı başvurusu için toplandık, hepiniz hoşgeldiniz şeref verdiniz. Aramızda çok değerli arkadaşlarımız var. Bir önceki dönem ilçe başkanımız Sayın İbrahim Aydoğan da  aramızda. Kendisine de huzurunuzda hoş geldiniz şeref verdiniz diyoruz. Şimdi arkadaşlar Dr. İsmail Kuzu’yu size tanıtmama gerek yok hepimizin tanıdığı, halkın içerisinde bu kadar uzun yıllardır doktorluk mesleğini başarıyla yöneten bir abimiz. Aynı zamanda mesleğinden dolayı her ne kadar çok fazla parti çatısı altına gelmese de kalbinin partimiz adına attığını da çok iyi biliyoruz. CHP’li olduğunu da çok yakından biliyoruz. Doktorluk mesleği dışında kendisi Samandağ’ında faaliyet gösteren bir sürü sivil toplum örgütünde ciddi derecede başarılı çalışmalar yaptı. Samandağ sevdalısı bir insanın partimizden aday adaylığı yapmasından onur ve mutluluk duyuyoruz. Bu aday adaylığı başvurusu inşallah hayırlı uğurlu olur. Kısmet olur da İsmail Bey aday olursa biz örgüt olarak kendisini baş tacı edeceğimize ve başımızın üstünde taşıyıp Samandağ Belediye Başkanlığı koltuğuna oturtacağımıza emin olabilirsiniz”dedi.

CHP Samandağ Belediye Başkan Aday adayı Doktor Kuzu; “Değerli dostlarım, halkımızın isteği üzerine aday adayı oldum. Cumhuriyet Halk Partisi’nin çatısı altında olmaktan mutluluk duyuyoruz. Aday olmak şerefine nail olursam sizlere layık olmaya, kentimizi sizlerle beraber daha güzel ve daha yaşanabilir bir ortam yaratmanın sözünü veriyorum. Eğer bu kenti oy çoğunluğuyla alırsak CHP olarak Büyükşehir’e katkımız daha fazla olacaktır. Benim aday olmam halinde herkesi kucaklayıcı herkese eşit bir mesafede yaklaşarak hizmet yapmaya çalışacağım. Mevcut projelerin tamamlanmasını ve yeni projelerin geliştirilmesini sağlayacağım. İnsanlarımızın daha iyi şartlarda hizmet almasını sağlayacağız. Yaşlı ve engelli bireylerimiz için Engelliler ve Yaşam merkezleri oluşturma gibi bir projemiz olacak. Bu konuya oldukça önem veriyoruz. Samandağ’ın turizmin gelişmesi oldukça önemli yalnız bu konuya pek fazla önem verilmemiş. Bu konuda da farklı projelerimiz olacak.  Gençlerimizin spor yapacağı alanlar oluşturmaya çalışacağız. Her mahalle de olmasa bile birkaç mahallede spor merkezi oluşturmaya çalışacağım. Oyun parkı çocuklar için oldukça önemli. Onun içinde çalışmalar gerçekleştireceğim. Trafik sorununu el birliğiyle İlçe başkanımızın da yardımıyla çözmeyi hedefliyoruz.

Mahallelerimizin yeterince hizmet alamadığını düşünüyorum. Bu noktada çalışmalar gerçekleştireceğim. İyi bir kent merkezine ihtiyacımız var. Özellikle törenlerimizin yapılacağı ve vatandaşlarımızın rahatça oturabileceği bir alan oluşturmak istiyoruz. Aday olursam ve başkanlığa gelirsem diğer adayların projelerini de değerlendireceğim ve onların da Samandağ’ın geleceği için katkı sunmasına yardımcı olacağım” dedi.

CHP Samandağ İlçe Binasında gerçekleştirilen toplantıya CHP İlçe Başkanı Turgay Abacı ve CHP İlçe yönetimi, Eski Dönem İlçe Başkanı İbrahim Aydoğan ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

Haber- Foto: Hasan Dadük

 

 

 

Share
745 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+10 = ?