KURBAN BİTTİ AMA 'BAYRAM' DEVAM EDİYOR | Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

KURBAN BİTTİ AMA ‘BAYRAM’ DEVAM EDİYOR

Bu haber 16 Ağustos 2019 - 10:02 'de eklendi ve 28 kez görüntülendi.

Kurban Bayramı telaşı sona erdi. Kurbanlar kesildi. Kazanlar kaynadı. 4 günlük bayram tatilinde bütün vatandaşlar ailelerini ve sevenlerini ziyaret ederek bayramlarını kutladılar.

Bu bayramda en çok çocukların yüzü güldü. Kurban Bayramı tatilinde bütün İlçemiz 4 günlük bir tatile geçti. İlçemizde işyerlerinin büyük bir çoğunluğu kapattı. Bayramı evlerinde, sevenlerinin yanında geçirdiler.  4 günlük bayram tatilinin bitmiş olması bu durumu değiştirmedi.

İlçemizde iş yerleri ve esnaflar Kurban Bayramında olduğu gibi kapalı.

Halkla Bayramlaşma Gerçekleşti

Samandağ Kaymakamlığı tarafından düzenlenen Kurban Bayramı bayramlaşma programı 12 Ağustos Pazartesi günü Samandağ Kültür Merkezinde gerçekleşti.

Bayramın 2. Gününde gerçekleşen Bayramlaşma Programı çerçevesinde protokol üyeleri Kültür Merkezinin ardından İlçe Jandarma Komutanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek asker ve polisler ile bayramlaştılar. Daha sonra şehit ailelerini ziyaret ederek bayramlarını kutladılar.

Bayramlaşma Programına Samandağ Kaymakamı Murat Kütük, Samandağ Belediye Başkan Vekili İlyas Nasraoğlu,CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Tahsin Demir,İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Emrah Nergiz, Sahil Güvenlik Komutanı SG Kıdemli Yüzbaşı Ali Bora Şimşir, İlçe Emniyet Müdürü Duran Datlı, CHP İlçe Başkanı Turgay Abacı, Kurum Müdürleri, STK Temsilcileri, Mahalle Muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı

afdah.info

voir films