KUPASININ SAHİBİ SAMANDAĞ DEVLET HASTANESİ OLDU | Samandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

KUPASININ SAHİBİ SAMANDAĞ DEVLET HASTANESİ OLDU

Bu haber 02 Aralık 2019 - 9:55 'de eklendi ve 57 kez görüntülendi.

Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası Sona Erdi

Samandağ Belediyesi tarafından Cumhuriyetin 96. Yılı münasebeti ve kurumlar arasındaki diyaloğu pekiştirmek amacıyla gerçekleştirilen “Cumhuriyet Kupası Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası” sona erdi.

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz’ın talimatları ile Samandağ Belediyesi Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen turnuvada çekişmeli mücadeleler yaşandı. 

Samandağ Devlet Hastanesi ile Samandağ Devlet Hastanesi Acil Servis arasında oynanan final mücadelesinde Samandağ Devlet Hastanesi, Samandağ Devlet Hastanesi Acil Servis’i 3-2 mağlup ederek Cumhuriyet kupasının sahibi oldu.

“Cumhuriyet Kupası Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvasının şampiyonu olan Samandağ Devlet Hastanesi takım oyuncuları madalya ve kupalarını Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz’dan aldılar.

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz yaptığı açıklamada; “  Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96. Yılı nedeniyle düzenlemiş olduğumuz Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’nın az önce final maçını izledik. Şampiyon olan ve diğer dereceye giren takımlara hediyelerini verdik. Turnuvaya katılan bütün kurum ve oyunculara Samandağ Belediyesi adına teşekkür ediyorum.

22 gün süren ve 32 takımın katıldığı güzel bir turnuva geçirdik. Katılım çok iyiydi, güzel bir heyecan vardı ve dışarıdan vatandaşlarımız da büyük ilgi gösterdi. Bundan sonra Cumhuriyetimizin anısına her yıl bu turnuvayı düzenlemeyi düşünüyoruz. İyi bir başlangıç oldu. Hem Cumhuriyetimizin yaşatılması konusunda üzerimize düşeni yapmaya çalıştık, hem de spor ile ilgilenen arkadaşlarımızı da bir araya getirme şansına sahip olduk. Bu turnuvanın hazırlanmasında emeği geçen başta Belediye Başkan Yardımcımız Tahsin Bey olmak üzere bütün ekibimize, personelimize ve katılan sporcularımıza teşekkür ediyorum. “ ifadelerine yer verdi.

 “Cumhuriyet Kupası Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvasında dereceye giren takımlar:

1. Samandağ Devlet Hastanesi

2. Samandağ Devlet Hastanesi Acil Servis

3. Ulubatlı Hasan Ortaokulu

4. Deniz Jandarma

Haber- Foto: AslıSağaltıcı

afdah.info

voir films