ÜST REKLAM

logo

reklam

KÜLTÜR’DEN, ÜNLEM KİTAP FUARI ZİYARETİ

 Kültür Temel Lisesi Hatay Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kurslarında düzenlenen Ünlem Kitap Fuarı’nı ziyaret etti.

Güzel Vakit Geçirdiler

Hatay Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kurslarında düzenlenen Ünlem Kitap Fuarı’na Kültür Temel Lisesi öğretmenleri ve 9.10.11.12. sınıf öğrencileri katıldı. Öğrenciler ve öğretmenler yoğun ilginin olduğu fuarda öğrenciler çeşitli kitap ve yazarlarla buluşarak güzel vakit geçirdiler.

Öğrenciler Adına Yararlı Oldu

Kültür Temel Lisesi kurucularından Ali Girişken Ünlem Kitap Fuarı gezisinin öğrenciler adına yararlı olduğunu belirterek, “Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl Hatay’da ilk olan kitap fuarı açılmıştı, şimdi ise Ünlem Kitap Fuarı düzenleniyor bu şehirde okuyan öğrencilerin daha çok kitapları tanımasına vesile oluyor. Bu fuarın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum ve daha çok kitap fuarları ve eğitim ile ilgili fuarların açılması gerektiğini düşünüyorum.” dedi.

Kültür’lü Öğrencilerden Teşekkür

Ünlem Kitap Fuarı’nı gezen Kültür Temel Lisesi öğrencileri ise Kitap Fuar’ının öğrenimleri açısından çok faydalı olduğunu aradıkları kitapları burada bulduklarını söylediler. Ayrıca Kültür Temel Lisesi öğrencileri Ünlem Kitap Fuarı’nın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ettiler.

 Haber Merkezi

Share
591 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?