KÜLTÜR’DE İLK DERS ZİLİ HEYECANI - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

KÜLTÜR’DE İLK DERS ZİLİ HEYECANI

Bu haber 19 Eylül 2018 - 8:24 'de eklendi ve 96 kez görüntülendi.

Şehrimizde verdiği başarılı eğitim öğretimi ile marka okulların başında yer alan Kültür Temel Lisesi’nin Antakya ve Samandağ şubelerinde yeni eğitim öğretim yılına ilk ders ziliyle başladı.

Kültür Temel Lisesi Antakya şubesindeki programa Kurucu Sibel Güzelmansur, Antakya şube müdürü Kadir Urfalı, Öğretmen kadrosu ve öğrenciler tam kadro katılırken yeni eğitim öğretim dönemi heyecanı herkesin gözlerinden okunuyordu.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan açılış programında Antakya şube müdürü Kadir Urfalı yaptığı konuşmasında: “değerli öğrencilerimiz 36 haftalık bir maratona hep birlikte başlıyoruz. Bu yıl üniversite sınavına girecek öğrencilerimizin hepsi birbirinden yetenekli hocalarımız eşliğinde yapacakları çalışma programları ile hedefledikleri üniversiteyi kazanacaklarına inancımız tamdır. Aramıza yeni katılan öğrencilerimize de Kültür Temel Lisemize hoş geldiniz diyerek çalışma konusunda aynı dileklerimi yineliyor ve her dönem olduğu gibi bu yılda elde edeceğimiz başarı ile zirveyi kimseye kaptırmayacağımızın bir kez daha altını çiziyorum. Çok kıymetli öğretmenlerimize ve siz değerli öğrencilerimize yeni eğitim öğretim döneminde başarılar diliyorum” dedi.

Verdiği sistemli eğitim neticesinde elde edilen başarılar ile adını zirveye yazdıran Kültür Eğitim Kurumları olarak yeni bir döneme daha başlamanın heyecanını yaşadıklarını ifade eden Kurucu Sibel Güzelmansur, Yola devam ettikleri Üniversiteye hazırlanan öğrencileri ve bu yıl aralarına katılan yeni öğrencilerinin başarıları için eğitim kadroları ile ellerinden gelenin fazlasını yapacaklarının altını çizerek birçok başarılı etkinlik ile yine adlarından söz ettireceklerine inandıkları yeni sezon için herkese başarı dileklerinde bulundu.

Haber- Foto: Hasan Dadük