ÜST REKLAM

logo

reklam
26 Mayıs 2017

KÜLTÜR’DE BALO COŞKUSU

 

Hatay’da eğitim ve öğretimde önemli bir yere sahip olan Kültür Temel Lisesi Samandağ şubesinde mezuniyet coşkusu yaşandı.

Samandağ Anadolu Palace Otelde gerçekleşen muhteşem programa Kültür Temel Lisesi kurucusu Ali GİRİŞKEN katılırken, Sibel GÜZELMANSUR, Ramazan GEYİK, Linda GİRİŞKEN Samandağ kültür temel lisesi müdiresi Şekibe HARBELİOĞLU, Öğretmenler ve mezun olan öğrenciler de katıldı.

Edebiyat öğretmeni Dilber GÜNEŞ, hazırlayıp sunduğu Mezuniyet programında şıklıkları ile göz kamaştıran mezun öğrenciler yoğun alkış altında giriş yaptıkları salonda gece boyunca gönüllerince eğlendiler.

Başarılı bir eğitim öğretim sezonu geride bırakmanın haklı onurunu yaşadıkların ı ifade eden Samandağ Kültür Temel Lisesi müdiresi Şekibe HARBELİOĞLU, hepsi birbirinden başarılı mezun öğrencilere bundan sonraki eğitim öğretim hayatlarında başarılar diledi.

2016-2017 Eğitim Öğretim sezonu mezun öğrenciler ile mezuniyet coşkusu yaşadıklarını ifade eden Samandağ Kültür Temel Lisesi kurucusu Linda GİRİŞKEN, mezun olan öğrencilere bundan sonraki eğitim öğretim hayatlarında başarılar diledi.

Samandağ Kültür Temel Lisesi olarak öğrencilerinin bilgiye ulaşmalarını sağlamakla yetinmeyerek her birinin diğerinden farklı özelliklerinin olduğunun bilinciyle onları bireysel farklılıkları ile anlayarak eğittiklerini vurgulayan Linda GİRİŞKEN, öğrencilerin gelişmesinde en büyük pay sahibi öğretmenlerine ve her zaman yanlarında olan değerli velilere teşekkür ederek, muhteşem mezuniyet programını hazırlayan ekip arkadaşlarına sonsuz şükranlarını sundu.

Samandağ Kültür Temel Lisesi mezun öğrencileri öğretmenleri ile birlikte gece boyunca eğlendikleri mezuniyet programında geceyi ölümsüzleştirmek adına da bol bol fotoğraf çekinmeyi ihmal etmediler.

Mezuniyet pastasını öğretmenleri ve okul yöneticileri ile birlikte kesen mezun öğrenciler kendileri için bu özel geceyi hazırlayan Kültür Temel Lisesi yöneticilerine teşekkür ettiler.

Gecenin finalinde Samandağ Anadolu Palace Otel in terasında düzenlenen havai fişek gösterisi geceye damga vurdu.

Haber-Foto:Ümit Sağaltıcı

 

 

 

 

Share
591 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+8 = ?