KÜLTÜR "BİR SORU FARK YARATIR " SEMİNERİNDE | Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

KÜLTÜR “BİR SORU FARK YARATIR ” SEMİNERİNDE

Bu haber 12 Haziran 2019 - 9:24 'de eklendi ve 21 kez görüntülendi.

Eğitim ve öğretimdeki başarısı ile bilinen Kültür Temel Lisesi öğrencileri hafta sonu yapılacak olan TYT ve AYT sınavları öncesi yeni nesil soruların pratik çözümlerinin ele alındığı “Bir Soru Fark Yaratır ” seminerine katıldılar.

Kültür Eğitim Kurumları Kurucusu Ali Girişken, Okul Müdür Yardımcısı İbrahim Bayırlıoğlu rehberlik uzmanı Canberk Alhas  ve sınava girecek olan tüm öğrencilerin katıldığı seminerde son tekrar tüyolar yapıldı.

Meclis Kültür ve Sanat Merkezinde yapılan “Bir Soru Fark Yaratır ” Seminerinde Yayın Denizi, Çap Yayınları, Apotemi Yayınları, Hız Yayınları ve Acil Yayınlarının birbirinden başarılı yazarları TYT ve AYT sınavına girecek olan öğrencilere faydalı bilgilendirmeler yaptılar.

“Bir Soru Fark Yaratır ” seminerini oldukça faydalı bulduğunu ifade eden Kültür Eğitim Kurumları Kurucusu Ali Girişken, Hafta sonu sınava girecek olan tüm öğrencileri ile birlikte katılım gösterdikleri seminerin amacına ulaştığını belirterek seminerin gerçekleşmesinde emeği geçenlere ve faydalı bilgileri öğrenciler ile paylaşan yazarlara teşekkür ederek hafta sonu sınava girecek olan tüm öğrencilere başarılar diledi.

Haber- Foto: Hasan Dadük

afdah.info

voir films