KUDRET, MERYEM ANA YORTUSU’NU KUTLADI « Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

KURGU DEĞİL, GERÇEKLER

Eğitim, Genel, Sağlık, Yerel

KUDRET, MERYEM ANA YORTUSU’NU KUTLADI

Bu haber 16 Ağustos 2022 - 10:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

MK Pera Eğitim Kurumu (Murat Kudret Psikolojik, Eğitim ve Rehabilitasyon Akademisi) sahibi ve Özel Eğitim Uzmanı Murat KUDRET, Meryem Ana Yortusu nedeniyle bir mesaj yayınladı.

KUDRET mesajında “Bayramlar, kardeşlik ve barış kokan coğrafyamızda  bu toprakların en büyük zenginliği olan dostluğumuzu, kardeşliğimizi pekiştirmemize vesile olmakta, birlik ve beraberlik duygularımızı perçinlemektedir.

Meryem Ana Yortusunda Ağustos ayının sıcak günlerinde gönül köprüleri kuruluyor, dünyanın ve ülkemizin dört bir yanından Musa dağına gelen insanlar kan ve gözyaşının olmadığı bir dünya özlemiyle tek ses, tek yürek bir araya geliyorlar. Yüzyıllardır birlikte yaşama kültürünün sembolü olan bu coğrafyada bayramlar inanç, aidiyet farkı gözetmeksizin aynı coşkuyla kutlanmaktadır.

Bu coşkunun her daim sürmesi dileklerimle, daha aydınlık yarınlara kavuşmak umuduyla, barış ve kardeşlik dileklerimizin gerçekleşeceği güneşli günlerin özlemiyle Hıristiyan ve  Ermeni hemşehrilerimizin “Meryem Ana Yortusu” bayramını kutluyor, barış, kardeşlik iklimine katkı sağlamasını dilerim” dedi.

Haber – Foto: Ümit DadükSağaltıcı

AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabıİç giyimMayoÇorapFantezi giyimİç çamaşır takımlarıSütyenGecelikPijama takımıGece elbisesiPlaj giyimGiyimBüyük bedenTesettürEtekTrenckottarz eşofman takımları bayanMontGömlekPantolonT-shirtSweatshirtKırmızı elbiselerCeket