ÜST REKLAM

logo

reklam
15 Şubat 2017

Küçük Dahiler Kreş Sosyal Etkinliklerini Hızlandırdı…

 

SÜRPRİZLER NEŞE SAÇTI

Küçük Dahiler Kreş yönetici ve eğitmenleri havaların ısınmasıyla beraber sosyal etkinliklerine hız verdi.

Kreşte bulunan sevimli Küçük Dahiler öğrencilerinin neşeli ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla üç gün arayla sinema ve Balon Park keyfi yaşattıklarını belirten yöneticiler, çocukların etkinlik sırasında oldukça eğlendiklerini belirttiler. Kreş Yöneticileri Sinema da “Kahraman Ördekler” filminde miniklerin topluca kahkahalar atarak filmi izlemelerinin çok keyifli ve görülmeğe değer görüntüler oluşturduğunu belirttiler.

Deniz sitesinde ki Balon Park etkinliğinde de sevimli çocuklar eğitmenlerinin eşliğinde güvenli bir şekilde oynamaları görülmeye değerdi. Küçük Dahiler kreş bünyesinde eğitim gören miniklerin yaşlarına uygun oyun bölümlerinde saatlerce eğlenmeleri velilerini de çok mutlu ettiği gözlendi.

Küçük Dahiler Kreş yöneticisi Ahmet Çatalkaya, “ilkbahara doğru havaların ısınmasıyla buna benzer daha birçok sürpriz etkinlikleri gerçekleştirileceğiz. Amacımız, miniklerin sosyal etkinlikler çerçevesinde kapalı ortam dışında çevreyi tanımalarını sağlamak, iletişim kurmadaki sosyalleşmeyi sağlamak ve kendilerine olan güvenin artmasını sağlamaktır. Çalışmalarımızla öğrencilerimizin gerekli tüm beceriyi kazanmalarını sağlayacağız” dedi.Haber-foto: nazlı hüzmeli

Share
638 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+5 = ?