ÜST REKLAM

logo

reklam

KUAFÖRLER, SERTİFİKA ALDI

Samandağ Berberler ve Kuaförler Odası’ndan Eğitim Semineri

Samandağ Berberler ve Kuaförler Odası geçtiğimiz 3 günlük bir eğitim seminer düzenledi.

İlçemiz Berberler ve Kuaförler Odasında gerçekleştirilen seminerde kirpik lifting, profesyonel makyaj, temel topuz sanatı, türban tasarımı, kalıcı oje eğitimi verildi.

Geçtiğimiz hafta düzenlenen eğitim seminerinde Profesyonel Makyaj Eğitmeni Burcu Can bir konuşma gerçekleştirdi.

Eğitmen Can konuşmasında; “Merhaba, sevgili eğitimci arkadaşlarım ve sevgili girişimciler. Öncelikle bu güzel organizasyona katılıp bizi onurlandırdığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Hepiniz hoş geldiniz. Bu güzel organizasyonu hazırlayıp bize sunup, böylesine bir yeniliğe imza attığı için Berberler Kuaför ve Güzellik Salonlarının Başkanı Nadir Açıkgöz’e teşekkür ediyorum.

Arkadaşlar demin size girişimciler dedim. Hepimiz mesleğimiz adına birer girişimciyiz. Fakat önemli olan bunu ilerletebilmek. Bizim sektörümüz çok yönlüdür. Eğitimler seminerler ile sertifikamızı alarak kendimizi sürekli geliştirip, gündemi takip ederek hem aktif hem de işinde büyüyen bireyler olabiliriz.

Sizle çok şanslısınız ki böyle güzel bir organizasyona kendi şehrinizde çok uyguna elde ettiniz. Birçok meslektaşım şehir dışına çıkarak ve bu eğitimlere bir sürü para dökerek bu eğitimleri aldılar. Hem bedenen hem maddi yorgunluk yaşadılar. Ama sizler burada sıcak evlerinizi bırakmadan eğitimlerinize gidip gelerek ve gerekli imzalı sertifikalarınızı alacaksınız. Bunun kıymetini bilelim lütfen. Daha devamı gelecek olan seminerlerimizi takip edin. Bunun için Nadir Bey’e ilgisinden dolayı tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Gerçekleşen eğitim seminerine Samandağ Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Nadir Açıkgöz, Kirpik lifting eğitmeni Necla Oruç, Türban Tasarımı Eğitmeni Lidya Yalçın, Temel Topuz Sanatı Eğitmeni Salih Can, Kalıcı Oje Eğitmeni Elvin Demir Balıkçı, Profesyonel Makyaj Eğitmeni Burcu Can ve İlçemizde faaliyet gösteren Kuaförler katılım gösterdi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı

Share
543 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+2 = ?