KOŞU BU YIL, KAMİL GÜLŞEN ANISINA - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

KOŞU BU YIL, KAMİL GÜLŞEN ANISINA

Bu haber 16 Ekim 2019 - 9:55 'de eklendi ve 481 kez görüntülendi.

Geleneksel Hale Gelen Al-Mina Seleucia Pieria Tarihe Saygı Koşusu bu sene İlçemiz tanınmış ve sevilen Veteriner Hekimlerinden aynı zamanda Ayhan Kara Vakfı yönetim kurulu üyesi Kamil Gülşen anısına gerçekleşecek.

Vakıf Başkanı Ayhan Kara, Asi Nehri’nin döküldüğü Al-Mina Limanından bugünkü adı Çevlik olan “Seleucia Pieria” sahiline kadar yaklaşık 5 kilometrelik sahil yolunda, geleneksel hale getirilen koşuyu, Hatay’da bulunan zenginlikleri gün yüzüne çıkarmak amacıyla düzenlediklerini, Vakfın en önemli özelliğinin eğitim, kültür, sanat ve spor olduğunu ifade etti.

sahiline kadar yaklaşık 5 kilometrelik sahil yolunda, geleneksel hale getirilen koşuyu, Hatay’da bulunan zenginlikleri gün yüzüne çıkarmak amacıyla düzenlediklerini, Vakfın en önemli özelliğinin eğitim, kültür, sanat ve spor olduğunu ifade etti.

Kara, “Uluslararası Al-Mina-Seleucia Pieria-Tarihe Saygı Koşusu” ile kentin tarihini tanıtmaya çalışıyoruz. Samandağ her güzelliği hakkediyor, Al-Mina Seleucia Pieria Tarihe Saygı Koşusu (Çocuk ve yaşlılar için Yürüyüş)) gelenekselleşiyor, koşumuza sizleri ailece bekliyoruz” dedi

Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı