logo

reklam

KÖSEOĞLU,  MASTERLER REKORUNU KIRDI

Hataylı Milli Master Yüzücü Kamil Köseoğlu Hatay’a 6 madalya birden getirdi.  9 – 11 Şubat tarihlerinde Mersin İlinde yapılan “Nejat Akkaş anısına Türkiye Masterler Kış Kupası” Yüzme yarışmalarında Reyhanlı Spor Adına yarışan Hataylı Milli Master Yüzücü Kamil Köseoğlu 4 birincilik ve 2 ikincilik alarak toplamda 6 madalya birden topladı.

Aldığı madalyalar ile birlikte Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Şensöz’ü makamında ziyaret eden Köseoğlu bu işi ömrünün sununa kadar devam ettireceğini belirtirken katkılarından ötürü Spor İl Müdürü Şensöz’e ve Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi ’ye teşekkür etti.

Köseoğlu’nun Aldığı Dereceler Şöyle Sıralandı:

200 Metre Kelebek : 1. (4.01 ile Yeni Türkiye Rekoru)

200 Metre Karışık : 1.

200 Metre Sırtüstü : 1.

400 Metre Karışık : 1.

50 Metre Kelebek : 2.

400 Metre Serbest : 2.

“Afrin Şehitleri İçin Yüzdü”

Afrin Şehitleri için yüzdüğünü ifade eden Milli Yüzücü Kamil Köseoğlu Türkiye Masterler Rekorunu kırdı. Reyhanlı Belediyesi sponsorluğunda Mersin’de Nejat Akkaş anısına gerçekleştirilen Türkiye Masterler Yüzme Yarışlarında Hataylı Milli Atlet Kamil Köseoğlu 200 metre kelebekte birinci olarak Türkiye Masterler Rekorunu kırdı. Köseoğlu ayıca 200 metre sırtüstünde ve 200 metre karışıkta, 400 metre karışıklıkta birincilik, 50 metre kelebekte ve 400 metre serbest kategorilerinde ikinci olarak 6 madalya kazandı.

Haber Merkezi

Share
241 Kez Görüntülendi.
                                                                                                                                                    
#

SENDE YORUM YAZ

10+5 = ?